Pomoćni/a slastičar/ka  HZZ OGLAS

14 dana do isteka
"TIM ANTUNOVIĆ" OBRT ZA TURIZAM I PROIZVODNJU, VL. MARIJA ANTUNOVIĆ, VIGANJ 115
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.11.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
mobitel: 098 1650777
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Tim Antunović, obrt za turizam i proizvodnju (Croccantino Lab) u potrazi je za pomoćnim/om slastičarom/kom.
Opis posla: ispomoć u pripremi i pečenju slastičarskih proizvoda u skladu sa standardima obrta
pakiranje slastičarskih proizvoda
ispomoć u obavljanju svih pripremnih poslova u proizvodnji slastica kvalitetno, stručno i higijenski ispravno
održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete

Uvjeti: • završeno srednjoškolsko obrazovanje (poželjno za slastičara/ku, ali nije uvjet) • iskustvo na istim ili sličnim poslovima - poželjno, ali nije uvjet • želja za radom u timu • profesionalnost u radu i pozitivan stav prema poslu • visoki stupanj odgovornosti • izrada kvalitetnih slastičarskih proizvoda • spremnost na učenje • snalaženje s brojkama, dobro poznavanje osnovnih računskih operacija (zbrajanje, oduzimanje, dijeljenje, množenje, postotci)
Poslodavac nudi: • ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom • profesionalno okruženje • priliku za učenje i usavršavanje u struci • redovita primanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147721984
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje