Poslovođa na gradilištu za HVAC instalacije (m/ž)

Grad Zagreb, Zagrebačka županija, Krapinsko-zagorska, Varaždinska županija
Rok prijave:
02.08.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za zapošljavanje na području Hrvatske. Više od 20 godina pomažemo tvrtkama u pronalasku odgovarajućih kandidata za širok spektar radnih mjesta. Ostvarujemo prvi kontakt s kandidatima te omogućavamo kvalitetno, brzo i efikasno povezivanje s tvrtkama vrlo širokog područja djelovanja. Podrška smo kandidatima u cijelom selekcijskom procesu te brinemo o kvaliteti provedenih natječaja za radna mjesta.

Za našeg klijenta, građevinsku tvrtku s višegodišnjim iskustvom u izgradnji, adaptaciji, opremanju, projektiranju te održavanju objekata, sa sjedištem u Donjoj Stubici te gradilištima na području Grada Zagreba, Zagrebačke županije, Krapinsko-zagorske i Varaždinske županije, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Na ovom radnom mjestu imat ćete ključnu ulogu u osiguravanju uspješne instalacije, održavanja i upravljanja sustavima za grijanje, ventilaciju i klimatizaciju. Odgovornosti radnog mjesta uključuju:

planiranje i organizaciju radova - izradu tjednih i mjesečnih planova rada, koordinaciju instalacije HVAC sustava, ostalih građevinskih radova i kooperanata
upravljanje timom - vođenje i nadzor do 20tak tehničara i instalatera
praćenje napretka - prisustvo na gradilištu te usklada radova s predviđenim rokovima, rješavanje situacija zastoja u radu
kontrola kvalitete - suradnja s projektantima, briga o tehničkim specifikacijama, standardima kvalitete i sigurnosnim propisima
koordinacija dobavljača i opreme

Radovi uključuju projekte visokogradnje.

Početak rada:
• bit će definiran prema mogućnostima odabranog kandidata za radno mjesto te dogovorenom otkaznom roku
• početak rada može biti dogovoren i po završetku ljetnih godišnjih odmora
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• dugoročno zaposlenje
• osigurane dodatne benefite (božićnica, uskrsnica, dar za dijete)
• službeno vozilo za potrebe terenskog rada
• suradnju s iskusnim timom inženjera i poslovođa u području strojarstva i graditeljstva
• osigurane edukacije i profesionalno usavršavanje
• rad u stabilnoj tvrtki s više od 50 godina uspješnog poslovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• tehničko obrazovanje relevantnog smjera (plinoinstalater, instalater grijanja)
• iskustvo u radovima postavljanja sustava grijanja i hlađenja, strojarnica i kotlovnica
• poznavanje nacrta
• iskustvo u vođenju timova radnika

Selekcijski postupak:
• u slučaju zadovoljavanja uvjeta za radno mjesto, prvotno će Vas kontaktirati članovi Electus DGS agencije za više detalja o natječaju, samoj tvrtki te Vam omogućiti razgovor s direktorom tvrtke poslodavca

Prijava na natječaj:
• za prijavu na natječaj molimo Vas da popunite upitnik u nastavku
• ako imate spreman životopis, slobodno ga priložite prilikom prijave

Po zaprimanju, prijave odmah obrađujemo. U slučaju teškoća sa slanjem prijave ili dodatnih upita, slobodno nam se obratite na e-mail adresu [email protected] s napomenom na koji natječaj se prijavljujete.

Unaprijed zahvaljujemo na Vašem interesu i prijavi!

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.