Pripravnik/ca u odjelu administracije  HZZ OGLAS

21 dan do isteka
GUMIS za proizvodnju, usluge i trgovinu, društvo s ograničenom odgovornošću
Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
14.11.2024.

Mjesto rada:
SOLIN, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
Traži se pripravnik
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
pripravnik
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Potrebna/poželjna znanja i vještine kandidata:
*odlične radne, stručne i organizacijske sposobnosti
*odgovornost u samostalnom radu te želja za napredovanjem

*poželjno iskustvo rada u računovodstvu
*izvrsno znanje engleskog (u govoru i pismu)
*izvrsno poznavanje ms office alata te internet tražilice

Opis poslova:
- izrade radnih izvještaja, ispisivanje putnih naloga, dnevnica i planiranje putovanja,
- praćenje i vođenje potrebne dokumentacije iz domene zaštite na radu i zaštite okoliša,
- briga o dokumentaciji i potrebama trenutnih i novih zaposlenika te voznog parka tvrtke,
- odrađivanje potreba erp software-a,
- izrada i slanje računa,
- izrada i kontrola dokumentacije iso standarda,
- izrada računa, otpremnica te izvoznih dokumenata,
- administrativni i ostali uredski poslovi prema potrebi.

Što tražimo:
*stabilna i organizirana osoba željna učenja i savladavanja novih znanja
*osobu koja uvijek želi više i kojoj je napredovanje svakodnevna rutina
*osobu s namjerom dugoročnog stalnog zaposlenja

Što nudimo:
*dinamičko i kreativno radno okruženje
*rad u ugodnoj i prijateljskoj radnoj okolini
*mogućnost osobnog razvoja i napretka
*sigurni radni uvjeti
*isplata božićnica i godišnjih nagrada
*isplata motivacijskih nagrada prema učinku i razvoju zaposlenika
*financijska naknada za prijevoz i marendu

Plaća:
*razina plaće ovisna o znanju, iskustvu, inicijativi i inovativnosti odabranog kandidata
*ovisno o napredku kandidata i uloženom trudu povećanje plaće jednom godišnje
Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti: *životopis s popisom i opisom dosadašnjih poslova
Molimo cijenjene kandidate da životopise s traženom dokumentacijom dostave na mail: [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
144799555
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje