Prodajni predstavnik inovativnih proizvoda (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.10.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Nestiom je ovlašteni ekskluzivni distributer premium brenda LARQ, lidera u području pametnih i revolucionarnih boca i vrčeva za višekratnu upotrebu.
Fokusirani smo na pronalazak inovativnih tehnoloških rješenja koja poboljšavaju kvalitetu ljudskog zdravlja i života.

#ImprovementIsOurMission

Opis posla
Tražimo stručne i ambiciozne pojedince koji će se pridružiti našem dinamičnom timu u Zagrebu. Ako dijelite strast prema prodaji i inovativnim proizvodima te želite sudjelovati u uspjehu brzorastuće tvrtke, ovo je prilika koju ne želite propustiti!

Odgovornosti:
- aktivna prodaja naših inovativnih proizvoda
- savjetovanje kupaca o prednostima i karakteristikama naših proizvoda
- izgradnja čvrstih odnosa s kupcima i stvaranje lojalnosti
- postavljanje i ostvarivanje prodajnih ciljeva
- praćenje tržišta i konkurencije te pružanje korisnih povratnih informacija timu za razvoj proizvoda
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- puno radno vrijeme
- rad u mladom, perspektivnom i inovativnom timu
- prilika za brzi profesionalni razvoj
- konkurentna fiksna plaća uz bonuse za postizanje prodajnih ciljeva
- mogućnost sudjelovanja u obukama i radionicama te na raznim konferencijama i kongresima
- rad s inovativnim proizvodima koji tek ulaze u ovaj dio europskog tržišta
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- SSS, VŠS ili VSS
- iskustvo u prodaji min. 1 godina
- poželjno iskustvo u marketinškim aktivnostima
- izvanredne komunikacijske i pregovaračke vještine
- strast prema prodaji i postizanju ciljeva
- spremnost na timski rad, ali i samostalno preuzimanje odgovornosti

Ako ste spremni prihvatiti izazov i pridružiti se timu koji teži inovativnosti i kreativnosti sa svojim proizvodima i uslugama, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo putem linka za prijavu.

Radujemo se Vašoj prijavi i prilici da zajedno izgradimo uspješnu priču!

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.

Napomena: Sve pristigle prijave će biti pažljivo razmotrene, a samo kandidati koji ispunjavaju uvjete će biti kontaktirani. Hvala na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski (izvrsno)
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina