Prodajni referent (m/ž)

23 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.11.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske. Više od 20 godina pomažemo tvrtkama u pronalasku odgovarajućih kandidata za širok spektar radnih mjesta. Ostvarujemo prvi kontakt s kandidatima te omogućavamo kvalitetno, brzo i efikasno povezivanje s tvrtkama vrlo širokog područja djelovanja. Podrška smo kandidatima u cijelom selekcijskom procesu te brinemo o kvaliteti provedenih natječaja za radna mjesta.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg Klijenta, tvrtku s dugogodišnjim iskustvom u  projektiranju rasvjetnih rješenja i distribuciji rasvjetnih tijela, kao i izvođenju elektroinstalacijskih radova jake i slabe struje, tražimo motiviranu osobu s iskustvom za rad na poziciji:

Lokacija: Zagreb

Što možeš dobiti na ovom radnom mjestu?
Spoj stabilnosti i iskustva koje proizlazi iz dugogodišnjeg poslovanja tvrtke te inovativnosti u novim projektima omogućit će ti učenje i napredak na ovom radnom mjestu.
Usko ćeš surađivati s Project Managerom. Ako imaš prethodno iskustvo u prodaji i želiš svoju karijeru razvijati u smjeru vođenja i upravljanja projektima, ovo je prilika za tebe.

Od čega će se sastojati tvoje radno mjesto?
• svakodnevna komunikacija s kupcima i dobavljačima
• izrada ponuda i faktura, unos i obrada cjelokupne prodajne dokumentacije
• briga o isporuci robe, rješavanje reklamacija
• suradnja s odjelom nabave
• komunikacija i uska suradnja s Project Managerom
Posebne pogodnosti:
Ovo radno mjesto omogućit će ti sljedeće:
• ugovor na neodređeno, direktno za našeg Klijenta
• rad od ponedjeljka do petka u prvoj smjeni
• dodatke na plaću te mogućnost ostvarenja financijskih bonusa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koji su nam važni:
Ključno nam je da poznaješ i razumiješ projektnu prodaju te posjeduješ iskustvo u provođenju cjelokupnih prodajnih procesa. Ako, osim toga, posjeduješ obrazovanje ekonomskog, komercijalnog ili tehničkog usmjerenja, svakako se prijavi.
Važno nam je i poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu kao i dobro snalaženje u MS Office paketu programa.

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca i prilaganjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati na: 091/619 3824 ili na [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb