Prodajni savjetnik u dućanu sa namještajem i dekoracijama za uređenje interijera (m/ž)

Danas istječe
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.10.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Postanite dio Mashroom tima i pridružite nam se u novootvorenom monobrand store Eichholtz by Mashroom, Ulica kneza Branimira 71d, Zagreb.

Tražimo prodajnog savjetnika s iskustvom ili bez iskustva, koji je voljan učiti i raditi s klijentima. Osobu koja je orijentirana prodaji, točna, odgovorna, koja vodi brigu o dućanu, urednosti radnog mjesta, pristojna, elokventna, ljubazna, strpljiva, nesklona konfliktima, koja dobro surađuje s kolegicama/kolegama, sklona dogovoru i prilagodljiva.
Posebne pogodnosti:
- stalni radni odnos s probnim rokom od 6 mjeseci
- ugodno radno okruženje
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- SSS/VŠS ekonomist, trgovac, aranžer/dekorater
- 1 godina iskustva rada na istim / sličnim poslovima - poželjno, ali nije uvjet
- navedena vozačka dozvola nije uvjet
- engleski jezik - aktivan korisnik, drugi jezici su plus
- MS Office - osnovno korištenje (pisanje teksta, e-mail, Internet), dodatne vještine su plus

Obavezan standard životopisa za ovu poziciju:
- životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku (molba nije potrebna)
- obavezan datum i mjesto rođenja
- obvezan važeći kontakt e-mail adresa i mobilni telefon
- navesti radno iskustvo po periodima s punim nazivom poslodavca te mjestom rada

Molimo kandidate da pročitaju oglas i da se prijavljuju samo oni kojima navedeni uvjeti odgovaraju.

Ukoliko ste zainteresirani i tražite posao pošaljite nam svoj CV sa slikom na [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.