Prodajni savjetnik za autodijelove (m/ž)

Mjesto rada:
Sesvete
Rok prijave:
26.08.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za zapošljavanje na području Hrvatske. Više od 20 godina pomažemo tvrtkama u pronalasku odgovarajućih kandidata za širok spektar radnih mjesta. Ostvarujemo prvi kontakt s kandidatima te omogućavamo kvalitetno, brzo i efikasno povezivanje s tvrtkama vrlo širokog područja djelovanja. Podrška smo kandidatima u cijelom selekcijskom procesu te brinemo o kvaliteti provedenih natječaja za radna mjesta.

Za Klijenta, multinacionalnu kompaniju s dugom tradicijom poslovanja i prepoznatljivom kvalitetom u području gospodarskih vozila, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Sesvete

Zašto je ovo prava prilika za tebe?

Bit ćeš dio stabilne kompanije prepoznatljivog branda i dobiti odličnu priliku za učenje. Ovo radno mjesto omogućava ti sljedeće:
• Ugovor o radu na neodređeno vrijeme direktno za našeg Klijenta
• Stimulacije i bonuse na plaću
• Radno vrijeme od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni
• Benefite (božićnica, dopunsko zdravstveno osiguranje)
• Mogućnost edukacije i daljnjeg karijernog razvoja
• Rad u dinamičnom i multinacionalnom okruženju

Od čega će se sastojati tvoje radno mjesto:
• Prodaja rezervnih autodijelova
• Komunikacija s kupcima i obrada njihovih upita
• Narudžba te skladištenje robe
• Izrada ponuda, narudžbi i faktura
• Rad u SAP programu
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Koji uvjeti su nam važni:
Poželjno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima iako nije presudno. Ako si na dosadašnjim poslovima imao/la priliku komunicirati s različitim klijentima, a tek se želiš razvijati u direktnoj prodaji, slobodno se prijavi!

Važno nam je odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu zbog sporazumijevanja s kolegama iz drugih država.
Poznavanje rada u SAP-u svakako je prednost, ali nije i nužan uvjet

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu.

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu ž[email protected] ili na kontakt broj: +385 91 619 3824. Broj je dostupan i na Whatsapp te Viber aplikaciji.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Strani jezik:
engleski