Prodavač / Blagajnik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.10.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
VELEKEM d.d. je tvrtka koja obavlja poslove unutarnje i vanjske trgovine, trgovine na malo te posreduje u trgovini, skladištenju, pakiranju i prijevozu robe. Izrazito učešće u strukturi poslovanja pripada trgovini na veliko. Glavna orijentacija tvrtke je distribucija boja i lakova koji čine 60 – 70 % našeg robnog asortimana, a proizvode u 99 % slučajeva plasiramo na domaće tržište. Ozbiljnim pristupom, jasnom vizijom i misijom prodajni asortiman tvrtke popunila je roba s potpisom renomiranih svjetskih proizvođača prvenstveno boja i lakova a zatim i ostalog asortimana.

OPIS POSLA:
• posluživanje kupaca
• prijem robe
• isticanje cijena na robi
• naplaćivanje prodane robe
• obavljanje i drugih poslova po nalogu nadređenih.

VRSTA ZAPOSLENJA: Rad na određeno uz mogućnost stalnog radnog odnosa.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• Stručna sprema: SSS
• Prednost: poznavanje rada u sektoru građevinskog materijala.

ŠTO NUDIMO:
• Redovita primanja
• Ugodno radno okruženje.

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola