Prodavač/ica na daljinu (alkoholna pića)  HZZ OGLAS

2 dana do isteka
Long Play Spirit društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju vina i trgovinu
Mjesto rada:
Labin
Rok prijave:
23.09.2024.

Mjesto rada:
LABIN, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike word
internet
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla
- identificiranje potencijalnih kupaca na ciljanom teritoriju, - kontaktiranje kupaca, - prezentacija prodajnog asortimana i cijena te B2B webshopa kao platforme za prodaju, - komunikacija sa kupcima i zaprimanje narudžbi, - prepoznavanje specifičnih zahtjeva i potreba kupaca,
Mjesto rada
- cijela Hrvatska
Uvjeti
- stručna sprema: SSS/VŠS - poželjno 3 godine iskustva rada na istim ili sličnim poslovima (prodaja, ugostiteljstvo, poznavanje asortimana) - odlično poznavanje rada na računalu (MS Office, internet, Google maps, društvene mreže) - razvijene komunikacijske, organizacijske i socijalne vještine te ustrajnost u radu - samostalnost, samoinicijativnost, proaktivnost, motiviranost, spremnost na usavršavanje - izražene komunikacijske vještine u govoru i pismu te poznavanje hrvatskog pravopisa
Što nudimo
- stalni radni odnos - konkurentna primanja - radno vrijeme: fleksibilno - mobitel i računalo - uspješno i dinamično radno okruženje - kvalitetan i pouzdan pristup radu i široku paletu prodajnog asortimana - najbolje uvjete za uspješnu suradnju - edukacija i mentorstvo tijekom uhodavanja u posao - rad u poticajnom timu ugodne radne i kolegijalne atmosfere - prilika za osobni i profesionalni razvoj
www.ecuga.com
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146631301
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje