Prodavač - LEGO® Store (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Arena Centar
Rok prijave:
11.08.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
LEGO® Trgovina traži entuzijastičnog i predanog prodavača koji će se pridružiti našem timu i pružiti izvanredno iskustvo kupovine našim kupcima. Glavna odgovornost prodavača će biti pružanje visoke razine korisničke podrške, podrška u održavanju urednosti prodajnog prostora te doprinos postizanju prodajnih ciljeva.

Opis posla:
• Pružanje izuzetne korisničke podrške i usluge kupcima
• Aktivno sudjelovanje u prodaji i postizanju prodajnih ciljeva
• Održavanje čistoće i urednosti prodajnog prostora
• Upoznavanje kupaca s različitim proizvodima te promocija Lego brenda
• Rad u skladu s standardima sigurnosti i poslovnih procedura
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
• Poželjno prethodno iskustvo u prodaji, idealno u maloprodaji, ali nije obavezno
• Sposobnost prilagodbe i rada u timskom okruženju
• Izvrsne komunikacijske vještine i sposobnost izgradnje odnosa s kupcima
• Strast prema Lego proizvodima i poznavanje brenda su prednost
• Fleksibilnost u radnom vremenu, uključujući rad vikendom i praznicima

Nudimo:
• Konkurentna plaća i beneficije
• Mogućnost napredovanja u karijeri unutar tvrtke
• Rad u dinamičnom i zabavnom okruženju
• Obuka i podrška za razvoj vještina

Ako ste zainteresirani za rad u LEGO® Store, složite svoju prijavu putem 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected] do 11.08.2024.

Radujemo se vašoj prijavi i prilici da surađujemo s vama!
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine