Prodavač (m/ž)

18 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb - različite lokacije
Rok prijave:
18.07.2024.

Tvrtka RETRO FUTURIZAM d.o.o. osnovana je 2019. godine sa ciljem otvaranja restorana/pizzerie MRS. FOGG u Zagrebu. Pizzeria je otvorena 2022. godine i uz kontinuirani rast i stabilno poslovanje danas se pozicionirala na tržištu, a MRS FOGG je kao brend prepoznat po svojoj kvaliteti kako proizvoda tako i USLUGE!

Upravo USLUGA je, uz kvalitetu naših proizvoda, ključ našeg uspjeha.

Ljudski potencijal u koji se neprestano ulaže kroz različite oblike osposobljavanja i usavršavanja te osiguravanja najboljih uvjeta rada kroz neprestano osluškivanje radnih, ali i osobnih potreba djelatnika čini nas drugačijim od konkurencije. Rad na siguran način, odlični uvjeti rada, prijateljska atmosfera, društveno odgovorno i dugoročno održivo poslovanje temeljeno na kvaliteti i inovativnosti također predstavljaju neke od temeljnih vrijednosti naše tvrtke.

Uslijed širenja poslovanja i otvaranja novih poslovnih jedinica u procesu smo zapošljavanja većeg broja djelatnika različitih profila, znanja i vještina.

Ukoliko želite raditi u tvrtki s dobrom radnom atmosferom i vrijednostima koje se temelje na poštivanju i motiviranju zaposlenika te pritom dodatno razviti svoje sposobnosti i ispuniti svoje ciljeve veselimo se Vaše javljanju.

U svrhu jačanja našeg tima, tražimo više osoba na različitim pozicijama:

PEKAR (M/Ž) sa iskustvom
PIZZA MAJSTOR (M/Ž) sa iskustvom
KONOBAR (M/Ž) sa iskustvom
PRODAVAČ (M/Ž)
MJESTO RADA Zagreb, različite lokacije

• Vlaška 95 – Grandma Fogg
• City Centar One West – Grandma Fogg
• Špansko – Trg 101 brigade – Grandma Fogg
• Buzin – Cebini 37 – Grandma Fogg
• Karla Metikoša 2b – Pizzeria Mrs.Fogg

OPIS POSLA:

Sva navedena radna mjesta obuhvaćaju redovne aktivnosti u ugostiteljskom objektu koji poslužuje hranu, te u slučaju Pekara i Pizza majstora prvenstveno uključuju pripremu hrane, dok se kod Konobara radi o poslovima usluživanja gostiju, a kod Pomoćnog djelatnika o poslovima izdavanja proizvoda, prodavač se odnosi na prodaju iza pulta pizza proizvoda u na našim novim lokacijama koje će biti u Gradu Zagrebu.

NUŽNI UVJETI:

  • Ljubaznost
  • SSS
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (za radna mjesta za koja se traže osobe sa iskustvom)
  • Odgovornost, proaktivnost i samostalnost

DODATNO ĆE TE SE ISTAKNUTI:

  • Poznavanjem stranog jezika
  • Višegodišnjim iskustvom
  • Preporukama bivših poslodavaca
  • Rad u tvrtkama poput: McDonalds, Mlinar, Dubravica, Pan Pek (za radna mjesta pekar, prodavač)

U NAŠ TIM ĆE TE SE UKLOPITI:

  • Ukoliko težite ka onome što je najbolje za kompaniju i odgovorno pristupate zadatcima
  • Ukoliko ste snalažljivi, proaktivni i nastojite kontinuirano poboljšavati sami sebe
  • Ukoliko ste skloni timskom radu
  • Ukoliko se trudite pretvarati problem u rješenje i pokazujete interes i inicijativu se trudite pretvarati problem u rješenje i pokazujete interes i inicijativu

NUDIMO:

  • Stalni radni odnose, nakon probnog roka
  • Prijateljsko okruženje, uvažavanje i poštovanje
  • Iznadprosječna primanja
  • Plaćene sve eventualne prekovremene sate
  • Stimulaciju na učinkovitost
  • Godišnji odmor iznad minimalno propisanog, a ovisno o vašem iskustvu
  • Plaćene troškove prijevoza
  • Božićnica i dar za dijete
  • Uskrsnica i regres
  • I najvažnije ravnotežu poslovnog i privatnog života

Dodatno i kontinuirano osluškujemo potrebe i želje naših djelatnika te temeljem istih proširujemo listu benefita koje im osiguravamo. Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju pošaljite nam svoj životopis putem 'Brze prijave' ili na mail [email protected]

Veselimo se Vašoj prijavi!

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.