Prodavač/prodavačica majica s tiskom  HZZ OGLAS

PRINT SHOP, obrt za tisak, usluge i trgovinu, vl. Mario Rogić, Koprivnica, Ulica Braće Radić 67 E
Mjesto rada:
Koprivnica
Rok prijave:
29.07.2024.

Mjesto rada:
KOPRIVNICA, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
36 sati tjedno
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
osobni dolazak: GOSPODARSKA 1, KOPRIVNICA (SUPERNOVA CENTAR)
mobitel: 098 9205032
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: Tisak i priprema majica prema zahtjevima klijenata
Graviranje na medicinski čelik koristeći specijalizirane strojeve
Priprema i održavanje strojeva za tisak i gravuru
Osiguravanje kvalitete gotovih proizvoda
Komunikacija s klijentima i razumijevanje njihovih potreba
Održavanje radnog prostora čistim i organiziranim
Uvjeti: Iskustvo u radu sa strojevima za tisak i/ili gravuru je prednost, ali nije obavezno (obuka je osigurana)
Sposobnost rada u timu i dobre komunikacijske vještine
Pažljivost prema detaljima i preciznost u radu
Sposobnost rada pod pritiskom i poštivanje rokova
Spremnost za učenje i usavršavanje
Nudimo: Konkurentna plaća i mogućnost napredovanja
Ugodan i stimulativan radni ambijent
Stalno zaposlenje sa svim pripadajućim pogodnostima
Obuka i podrška u radu
Fleksibilno radno vrijeme
Ako ste zainteresirani za ovu poziciju, pošaljite svoj životopis i kratko motivacijsko pismo na našu email adresu: [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
144898562
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje