Projektant (m/ž)

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
24.09.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka IDT d.o.o. započela je s radom 2004. godine u Osijeku.

Bavimo se projektiranjem i nadzorom u hidrotehnici, u okviru čega pružamo i usluge studija i istraživanja te konzultantske usluge.

Sa zadovoljstvom naglašavamo kako od samog osnutka bilježimo konstantan rast zaposlenika. Izrazito nam je drago što smo uspjeli stvoriti okruženje u kojem radnici mogu prosperirati, napredovati te biti inovativni i kreativni.

Plasirali smo se kao poslodavac za kojeg je užitak raditi.

Opis posla:
• obavljanje poslova projektanta/projektanta suradnika u području hidrotehnike/konstrukcija/geotehnike
• koordinacija sudionika u području projektiranja
• obavljanje poslova projektantskog nadzora
• rad i na ostalim poslovima prema potrebama
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• stalni radni odnos uz probni rad
• stimulativna primanja
• kontinuirano usavršavanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VSS, 300 ETSC bodova
• minimalno 3 godine iskustva na poslovima projektiranja
• poznavanje engleskog jezika
• vozačka dozvola B kategorije (poželjno!)
• organizacijske i komunikacijske vještine
• znanja u području upravljanja projektom
• poznavanje rada u hidrotehničkim software, CAD programima, Office
• ovlaštenje Hrvatske komore inženjera građevinarstva (poželjno!)

Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti sa svojim pismom i CV na:
• e-mail: [email protected]
• putem linka za Brzu prijavu
• ili na adresu: Kralja Petra Svačića 16, 31000 Osijek
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Kralja Petra Svačića 16, 31000 Osijek
Županija:
Osječko-baranjska županija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.