Promotor u poljoprivredi (m/ž)

Mjesto rada:
Vukovarsko-srijemska županija
Rok prijave:
10.09.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Bc Institut, d.d., vodeća tvrtka u području sjemenske proizvodnje i oplemenjivanja bilja, traži motiviranu i komunikativnu osobu za posao Promotora u poljoprivredi. Ako volite raditi s ljudima, imate strast prema poljoprivredi i želite biti dio uspješnog tima, ovo je prilika za vas!

Ključne odgovornosti:
• promocija BC hibrida kukuruza, sorti strnih žitarica, soje, suncokreta i drugih proizvoda iz našeg asortimana
• terenski rad s poljoprivrednicima, prezentacija proizvoda i edukacija o prednostima naših kultivara
• sudjelovanje na sajmovima, danima polja i drugim promotivnim događanjima
• izvještavanje o rezultatima promotivnih aktivnosti i povratnim informacijama s terena
• održavanje dobrih odnosa s postojećim klijentima i privlačenje novih korisnika
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• dinamično radno okruženje u stabilnoj i renomiranoj tvrtki
• mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
• službeni automobil, mobitel i laptop
• atraktivna primanja i dodatne bonuse za postignute rezultate
• kontinuirane edukacije i stručna usavršavanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VŠS/VSS agronomskog smjera
• najmanje dvije godine iskustva u poljoprivredi, prodaji ili promociji
• izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine
• Vvozačka dozvola B kategorije i spremnost na terenski rad
• proaktivnost, samostalnost i želja za stalnim usavršavanjem

Kako se prijaviti:
Ako smatrate da ispunjavate uvjete i želite postati dio našeg tima, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo na [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu najkasnije do 10. rujna 2024. godine. Radujemo se vašoj prijavi!
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine