Psiholog / psihologinja socijalni radnik/socijalni pedagog  HZZ OGLAS

11 dana do isteka
Poslodavac:
SPLITSKO-MAKARSKA NADBISKUPIJA CARITAS NADBISKUPIJE
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
04.11.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Radno mjesto psihologa/socijalnog radnika/socijalnog pedagoga u Caritasu Splitsko-makarske nadbiskupije
NATJEČAJ
Za prijam u radni odnos na određeno na vrijeme na radno mjesto PSIHOLOG/SOCIJALNI RADNIK/SOCIJALNI PEDAGOG (1 izvršitelja/ice, uz probni rad u trajanju od tri mjeseca, s mogućnošću zaposlenja na neodređeno)
Uvjeti radnog mjesta: Diplomski sveučilišni studij psihologije/socijalnog rada/socijalne pedagogije
Vozačka dozvola B kategorije
Kandidati su, uz prijavu na natječaj, obvezni priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja: Životopis
Dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslike osobne iskaznice ili domovnice)
Dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome)
Uvjerenje suda o nekažnjavanju (ne starije od tri mjeseca)
Dokaz o ukupnom radnom iskustvu (ispis elektroničkog zapisa o radno pravnom statusu/e-radna knjižica koja se vodi pri Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje)
Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta dostavljaju se u roku od petnaest dana od dana objave natječaja putem e-maila: [email protected] , s naznakom „NATJEČAJ ZA POSAO – PSIHOLOG/SOCIJALNI RADNIK/SOCIJALNI PEDAGOG“
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. O rezultatima izbora po ovom natječaju kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku. Caritas Splitsko-makarske nadbiskupije zadržava pravo poništiti ovaj natječaj.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147503687
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje