Računovođa / računovotkinja  HZZ OGLAS

9 dana do isteka
PROFIT CONSULT d. o. o. za računovodstvene i poslovne usluge
Mjesto rada:
Marinići
Rok prijave:
04.11.2024.

Mjesto rada:
MARINIĆI, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: financijsko knjiženje poslovne dokumentacije,
obračuni PDV-a i godišnji obračuni poreza na dobit/dohodak,
priprema izvještaja za Poreznu upravu, ostale institucije i potrebe korisnika,
usklada obveza i potraživanja,
vođenje evidencije imovine i obračun amortizacije,
priprema poslovne dokumentacije.
Uvjeti: poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa,
visok stupanj motiviranosti, samoinicijative i odlučnosti za ostvarivanje ciljeva,
metodičnost, točnost, temeljitost i snalažljivost u rješavanju poslovnih zadataka,
odgovornost u poštivanju rokova,
napredno snalaženje u MS Office alatima (Word, Excel, Outlook) i Windows okruženju,
vještine poslovne komunikacije,
poželjno iskustvo rada u nekom od knjigovodstvenih programa: e-racuni.com, FIPOS, 4DWAND, VIRGA, Luceed, InIn
poželjno iskustvo obračuna plaća i drugih oporezivih i neoporezivih dohodaka,
poželjno aktivno korištenje nekog od stranih jezika: njemački, engleski, talijanski,...
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
148083463
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje