Radijski tehničar (m/ž)

31 dan do isteka
Mjesto rada:
Ivanec
Rok prijave:
31.07.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radio SJEVERNI.FM (zbog upražnjenog radnog mjesta) zapošljava radijskog tehničara/ku – madijskog tehničara za radio Sjeverni.FM na puno radno vrijeme.
Posebne pogodnosti:
- stjecanje novih iskustava, poznanstava, znanja i vještina
- rad u opuštenoj atmosferi uz “Najveće hitove na jednom mjestu”
- sudjelovanje u dodatnim projektima
- priliku da realiziraš vlastite ideje uz našu pomoć
- poticajna primanja uz dodatne bonuse za dobre rezultate rada

Za prijavu je potrebno poslati životopis putem Brze prijave.
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, honorarni posao / freelance, student servis

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za prijavu:
- NKV/KV/SSS
- poznavanje rada na računalu i softverskim programa za realizaciju radio programa ( Adobe Creative Cloud, vMix: Live Video Streaming Software, Microsoft Office)
- priprema studija za emisije uživo audio - video
- produkcija
- iskustvo rada u računalnim programima za obradu i montažu zvuka/videa
- upravljanje media playerom, miksetom, zvučnicima, mikrofonima…
- poznavanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- organiziranost, odgovornost i predanost poslu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Vladimira Nazora 1, 42240 Ivanec
Županija:
Varaždinska županija
E-mail adresa:
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.