Radnik/ca u pogonu plastifikacije aluminijskih profila i ploča  HZZ OGLAS

9 dana do isteka
Poslodavac:
ADORO d.o.o. za proizvodnju
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.09.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
Ostale informacije:
Adoro je mlada, inovativna, a danas već i renomirana firma koja se bavi proizvodnjom i distribucijom dekorativnih, aluminijskih ulaznih vrata, usmjerena isključivo na tržišta zapadne Europe. Poslovna zgrada i proizvodni pogon smješteni su na zajedničkoj lokaciji Lučko (Blato) u Zagrebu. Firma je sa razvojem svojih proizvoda i vlastitom proizvodnjom krenula prije 10-ak godina i od tada konstantno bilježi rast svog poslovanja. Kontinuirani rast poslovanja stvara potrebu za širenjem proizvodnje pa tako i povećanjem broja zaposlenika. Firma stoga ima stalnu potrebu da zapošljavanjem popunjuje novonastala radna mjesta.
Radno mjesto: Radnik u pogonu plastifikacije aluminijskih profila i ploča
Opis industrije: Proizvodnja dekorativnih aluminijskih ulaznih vrata
Opis posla
•Timski rad •Rad na punjenju i pražnjenju linije dijelovima za plastifikaciju •Rad na automatskoj liniji za nanošenje praha •Rad na ostalim poslovima vezanim uz postrojenje plastifikacije
Uvjeti Stručna sprema:
SSS
Potrebne godine iskustva: •Nije uvjet
Nudi se
- siguran posao u stabilnoj firmi
- ugovor na neodređeno vrijeme
- rad u urednom novom postrojenju i novom prostoru
- redovita i stimulativna primanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146393352
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje