Radnik/ca za pružanje usluge potpore i podrške starijim osobama i osobama s invaliditetom  HZZ OGLAS

5 dana do isteka
Poslodavac:
KUĆNA POMOĆ
Mjesto rada:
Lobor
Rok prijave:
31.10.2024.

Mjesto rada:
LOBOR, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Osnovna škola niži razredi
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Poslodavac:
KUĆNA POMOĆ
Kontakt:
osobni dolazak: MARKUŠBRIJEG 130 B, LOBOR
najava na telefon: 049 430469
mobitel: 099 5066220
pisana zamolba: Markušbrijeg 130 b, Lobor
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Na temelju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda plus, kodni broj:SF.3.4.11.01.0235, projekt „ Zaželi – danas za sretnije i bolje sutra – faza IV, Udruga Kućna pomoć raspisuje

JAVNI POZIV
Za prijem u radni odnos na određeno vrijeme na projektu
„Zaželi IV – prevencija institucionalizacije“ – SF.3.4.11.01.0235,
RADNIK/CA ZA PRUŽANJE USLUGE POTPORE I PODRŠKE STARIJIM OSOBAMA I
OSOBAMA S INVALIDITETOM

Opis poslova:
-organiziranje prehrane (pomoć u pripremi obroka, pomoć u nabavi hrane i sl.)
- obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje ogrjeva i sl., organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i drugih potrepština)
-održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, u kupanju i obavljanju drugih higijenskih potreba)
-zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba

Uz prijavu na Javni poziv kandidati trebaju priložiti: Životopis s kontakt telefonom
Vlastoručno potpisanu zamolbu za posao
Presliku osobne iskaznice
Dokaz o završenoj školi( preslika svjedodžbe)
Potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanju o statusu nezaposlene osobe

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.
Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz poziva, ne smatra se kandidatom prijavljenim na javni poziv.
Za kandidate prijavljene na javni poziv koji ispunjavaju formalne uvjete provest će se intervju. Ako kandidati ne pristupe intervjuu, smatra se da su povukli prijavu na javni poziv.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
148233119
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje