Radnik na pakiranju u farmaceutskoj industriji (m/ž)

8 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb, Sesvete
Rok prijave:
16.09.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg Klijenta, tvrtku koja je vodeći proizvođač ampula i bočica za punjenje lijekova, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Zagreb, Sesvete)

Odgovornosti:
• donošenje na liniju, slaganje te vizualna kontrola proizvoda
• izdvajanje neispravnih proizvoda i označavanje kutija etiketama
• briga o čistoći i urednosti radnog prostora
• vođenje potrebnih evidencija
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• plaćeni prijevoz i naknadu za prehranu
• dodatne benefite: božićnica, uskrsnica, regres, nagrade za radne rezultate
• mogućnost stalnog zaposlenja
• ljetni i zimski kolektivni godišnji odmor
• mogućnost napredovanja
• rad u poticajnoj, dinamičnoj atmosferi
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• poželjno SSS, ali nije uvjet
• iskustvo na sličnim poslovima je prednost, ali također nije uvjet
• spremnost na rad u jutarnjoj, popodnevnoj i noćnoj smjeni te rad vikendom
• motiviranost za učenje i sklonost timskom radu

Pozivamo zainteresirane kandidate da nam pošalju svoj životopis na sljedeći link. Biti će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na [email protected] ili se javiti na broj 091 608 4547.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb