Radnik na stroju za PET ambalažu (m/ž)

8 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb - Žitnjak
Rok prijave:
16.09.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta, vodeće tvrtke u proizvodnji mliječnih proizvoda tradicionalnog brenda, kao

(Zagreb - Žitnjak)

Odgovornosti:
• pranje i dezinfekcija higijene radnog prostora, strojeva i opreme
• priprema transportne ambalaže za pakiranje proizvoda, ulaganje ambalaže u strojeve
• pakiranje i transport proizvoda u skladište
• utovar i istovar robe
• pomoćni poslovi vezani uz tehnološke procese
• provođenje higijenskih mjera, zaštite na radu i zaštite okoliša u pogonu
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• zapošljavanje direktno kod Klijenta na ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću dugoročnog zaposlenja
slobodne vikende
• naknadu za prijevoz, topli obrok i bonuse za radne rezultate
dodatne benefite prema Kolektivnom ugovoru (božićnica, uskrsnica, regres, pokloni za djecu, dopunsko i zdravstveno osiguranje)
• mogućnost stručnog razvoja i napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• poželjno radno iskustvo na poslovima u proizvodnji, no nije uvjet
• sklonost timskom radu i motiviranost za učenje
• spremnost na rad u tri smjene
• spremnost na fizički rad

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj klikom na opciju PRIJAVITE SE ZA POSAO. Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb