Radnik / radnica na bojanju  HZZ OGLAS

DALSTROJ dioničko društvo Tvornica alatnih strojeva, pribora i alata
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
13.09.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Odrađuje sve potrebne pripremne aktivnosti za antikorozivnu zaštitu materijala, sklopova, podloga i površina te identificira i sprječava izvore korozije
Odstranjuje masti i ulja s propisanim sredstvima za odmašćivanje te pere, ispire i suši materijale
Priprema, obrađuje te uklanja prašinu s metalnih i nemetalnih materijala, podloga i površina predviđenim metodama pjeskarenja, sačmarenja, čišćenja i ispuhivanja do potrebne razine čistoće i hrapavosti
Pokreće i izvodi proces metalizacije pomoću propisanih uređaja
Miješa boje i lakove pritom pazeći na upute proizvođača, a u skladu sa zaštitom na radu i od požara
Prije nanošenja boje na materijale, provjerava sve potrebne parametre (primjerice homogenost i ton boje, opremu za nanošenje boje, temperaturu samih površina za bojanje i slično)
Nanosi boju na materijale propisanim metodama te u okviru propisanih standarda vezanih za debljinu, prianjanje i sušenja slojeva boja
Identificira i popravlja oštećenja na obojanim dijelovima, vodi računa i evidenciju o uvjetima povoljnim za rad (primjerice vlažnost zraka, temperatura i slično) te provjerava obojene dijelove prije završetka obrade
Rukuje mosnom, konzolnom dizalicom i viličarem
Zaposlenicima nudimo:
- sigurna i redovita primanja
- ugovor na određeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja
- priliku za razvoj i rast unutar Društva
- SSS tehničkog ili tehnološkog smjera
- poznavanje procesa pjeskarenja, metalizacije i pripremnih aktivnosti antikorozivne zaštite
- poznavanje boja, lakova, te ostalih kemijskih elemenata koji se koriste prilikom antikorozivne zaštite
- samostalnost u radu i sposobnost rada u timu
- odgovornost i visoka radna etika.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146291537
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje