Radnik u proizvodnji - operater stroja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.06.2024.
Plaća:
od 1 000 € do 1 250 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naša tvrtka trenutno ima potrebu za novim osobljem koje će se pridružiti našem timu za proizvodnju toaletnog papira.

Glavni zadaci:
- rad u timu, na stroju za prematanje toaletnog papira
- posluživanje stroja u skladu s proizvodnim procesom
- sigurno i odgovorno korištenje radne opreme i strojeva
- održavanje radnog prostora

Mjesto rada: Jankomir 25, Robni terminali.
Posebne pogodnosti:
Zaposlenje počinje kao privremeno s mogućnošću prelaska u stalni radni odnos.

Posao uključuje timski rad.

Radno vrijeme podijeljeno je u dvije smjene (od 06:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00 sati), a po potrebi se može formirati i treća smjena (od 22:00 do 06:00 sati).

Radni dani su od ponedjeljka do petka.

Nudimo:
- produktivnu, ali opuštenu radnu atmosferu
- stručno osposobljavanje za preuzimanje radnih zadataka
- redovita mjesečna primanja
- isplatu dodataka za smjenski rad
- isplatu putnih troškova po zonama i naknade za topli obrok
- isplatu prigodnih nagrada (božićnica, dar za dijete, uskrsnica, regres)
- slobodan dan za roditelje prvašića na prvi dan škole
- mogućnost ostvarivanja mjesečnog bonusa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- odgovornost u radu i proaktivan pristup poslu
- sklonost timskom radu
- pažljivo postupanje sa strojevima, opremom i alatima
- spremnost na smjenski rad (3 smjene)

Iako je potrebno radno iskustvo, poželjni su i oni mladi ili stariji bez iskustva rada na strojevima, ali puni dobre volje da nauče. :D
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina