Recepcioner (m/ž)

14 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb, Split
Rok prijave:
30.09.2024.

ZAGREB, SPLIT

Vetti Group

Vetti Group je najveća veterinarska grupacija u Hrvatskoj koja okuplja predane veterinarske stručnjake, neumorne entuzijaste i ljubitelje životinja. Ulaganjem u veterinarske ambulante koje se pridružuju našoj grupaciji podižemo standard veterinarske struke, s ciljem pružanja kvalitetnije usluge za ljubimce i vlasnike.

Našim zaposlenicima osiguravamo napredna usavršavanja i omogućavamo rad sa najnaprednijom tehnologijom. Podržavamo profesionalni razvoj i dobrobit svakog zaposlenika kroz zdrav balans poslovnog i privatnog. Uz već otvorenu najveću veterinarsku kliniku u Zagrebu, uskoro otvaramo 0/24 kliniku na 750m2 u Splitu, a naše ambulante članice djeluju u Zagrebu, Đakovu, Virovitici, Splitu i Ogulinu.

Opis posla:

  • zaprimanje pacijenata (kućnih ljubimaca), upis novih pacijenta i odjave/otpust pacijenata
  • zaprima i odgovara na telefonske pozive, e-mail i pisanu korespondenciju
  • vrši izdavanje i naplatu računa, te brine o ispravnosti stanja blagajne
  • vrši prodaju hrane za životinje i proizvoda za koje nije potreban pregled veterinara
  • skenira i šalje dokumentaciju vlasnicima, dobavljačima, poslovnim partnerima i sl.
  • vrši komunikaciju s laboratorijima za izdavanje nalaza
  • unosi zaduženja mikročipova u računalnu aplikaciju Lysacan
  • održava čistoću i red na recepciji

Uvjeti posla:

  • aktivno znanje engleskog jezika
  • poznavanje osnova informatike: osnove korištenja računala u Windows okruženju
  • radno iskustvo: minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • prednost imaju veterinarski tehničari
  • odlične komunikacijske i prodajne vještine
  • smisao za timski rad, dobra organiziranost

Pogodnosti:

Molimo prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.