Referent/ica u odjelu nabave

16 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.11.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dupin je osnovan 1991. godine. Danas je jedan od vodećih distributera konditorskih proizvoda vrhunskih inozemnih brendova u regiji.

Ekskluzivno zastupamo brandove kao što su:
- Lindt
- Twinings
- McVitie's Digestive
- Schogetten i drugi

Zbog povećanog obima posla tražimo osobu koja će se pridružiti našem timu.

Opis:
- komunikacija sa stranim i domaćim dobavljačima
- praćenje prodaje i sukladno tome izrada narudžbi
- praćenje zalihe robe
- organizacija transporta
- unošenje logističkih podataka u sustav
- izrada izvješća i analiza prodaje
Posebne pogodnosti:
- ugovor na neodređeno nakon probnog roka od 3 mjeseca
- zanimljiv i motivirajuć posao
- mogućnost profesionalnog rasta i razvijanja
- vikendi slobodni
- božićnica, uskrsnica, regres
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
- odgovornost i sistematičnostu u obavljanju radnih zadataka
- analitičko razmišljanje i proaktivno djelovanje
- sposobnost timskog i samostalnog rada
- poznavanje MS Office paketa sa naglaskom na excel i mail

Potrebno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (može i bez iskustva ako imate iznimnu želju, komunikativni ste i voljni učiti :)
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Samoborska cesta 85, 10090 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.