Regionalni voditelj/regionalna voditeljica prodaje za slavoniju  HZZ OGLAS

9 dana do isteka
Poslodavac:
ROX društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
30.09.2024.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://www.rox.hr/karijera/
Ostale informacije:
Opis posla: Kontinuirano prati, analizira i provodi planove prodaje
Koordinira, usmjerava i kontrolira rad putnika na terenu
Provjerava prisutnost proizvoda u prodajnim mjestima
Prati i kontrolira marketinške aktivnosti i izloženost artikala
Prati realizaciju prodajnih rezultata
Kontrolira povrate, vodi brigu o naplati
Identificira ključne probleme regije i predlaže rješenja
Sudjeluje u planiranju ekspanzije i otvaranju novih kupaca
Pravovremeno prikuplja i analizira informacije s terena, prati rad konkurencije
Izrađuje izvještaje o radu djelatnika i ostvarenju prometa
Implementira strateške zadatke odjela ključnih kupaca i sektora marketinga
Izrađuje prodajne i distributivne rute za prodajne predstavnike na razini regije
Postavlja i prati ciljeve poslovanja za svakog prodajnog predstavnika te prati i kontrolira izvršenje zadataka
Potrebne kvalifikacije: Minimalno SSS
Minimalno 4 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama
Poznavanje i praćenje tržišta (cijene, konkurencije, trendova…)
Izvrsne komunikacijske, pregovaračke, prodajne i organizacijske vještine
Iskustvo u vođenju tima, edukaciji i razvoju zaposlenika
Usmjerenost ka ostvarenju zadanih ciljeva
Poznavanje rada na računalu
Znanje MS Office paketa (Excel, Word)
Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146769327
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje