Rukovatelj građevinskim strojevima (m/ž)

20 dana do isteka
Mjesto rada:
Zaprešić i okolica
Rok prijave:
15.10.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvoji radni zadaci:
• Rad na mini bageru
• Obavljanje iskopa, utovara, istovara i prijenosa (po potrebi) kao i ostalih sličnih poslova
• Rukovanje s dodacima za stroj i ostalim građevinskim strojevima
• Pripremanje stroja za rad, čišćenje i podmazivanje
• Kontroliranje uređaja za kočenje, signalizaciju i instalaciju vode i ulja
• Evidentiranje putnih naloga, radnih sati i ostale dokumentacije pri izvođenju poslova
Posebne pogodnosti:
Zauzvrat ti nudimo:
• Ugovor na neodređeno s probnim radom od 6 mjeseci
• Naknadu za prijevoz
• Rad u dinamičnoj okolini i susretljivoj atmosferi
• Stimulativna primanja i dodaci na plaću
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo od našeg idealnog kandidata:
• Iskustvo rada s građevinskim strojevima minimalno 2 godine, ali nije uvjet
• Odgovornost i točnost u svakodnevnom radu
• Spremnost na timski rad
• Vozačka dozvola B kategorije

Prednosti:
• Položen ispit za rukovatelja građevinskim strojevima

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Zdenci Brdovečki, Zdenačka 89, 10291 Prigorje Brdovečko
Županija:
Zagrebačka županija
Telefon:
E-mail adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.