Samostalni/a referent/ica za procese održavanja  HZZ OGLAS

8 dana do isteka
Poslodavac:
INA - INDUSTRIJA NAFTE, d.d.
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.11.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
putem linka: https://molgroup.taleo.net/careersection/external/jobsearch.ftl?lang=hr&location=4205100397
Ostale informacije:
Opis posla: • aktivno obavljanje administrativnih poslova vezanih uz proces održavanja • pružanje podrške cijeloj organizaciji u koracima procesa tijeka radnih naloga za tehničke kolege odgovorne za narudžbe i radne naloge • pružanje podrške u financijskim aktivnostima
Uvjeti: • SSS (ekonomski ili tehnički smjer) • minimalno 2 godine radnog iskustva u području administrativnih poslova • poznavanje rada na računalu, MS Office Prednosti: • iskustvo rada u tehničkom planiranju • iskustvo rada u pripremi ponuda • poznavanje tehničkih detalja iz područja rada inspekcije opreme pod tlakom, ovjere zakonitih mjerila, ispitivanja sustava procesne sigurnosti • iskustvo rada u MS Office Excel • iskustvo rada u SAP sustavu • iskustvo u izradi evidencije radnog vremena
Poslodavac nudi: • rad u dinamičnom timu i multidisciplinarnom radnom okruženju • brojne pogodnosti rada u INA Grupi koje možete pronaći na našoj stranici karijera.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
148148665
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje