Samostalni referent za obrazovanje i nastavnik (m/ž)

Mjesto rada:
Samobor
Rok prijave:
13.09.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pučko otvoreno učilište Samobor raspisuje

NATJEČAJ
za zapošljavanje na neodređeno vrijeme
SAMOSTALNI REFERENT ZA OBRAZOVANJE I NASTAVNIK – 1 izvršitelj

Opis poslova:

- realizira sadržaje kao nastavnik u nastavnom procesu
- obavlja administrativne poslove vezane uz proces realizacije programa obrazovanja
- organizira i realizira obrazovne programe Učilišta prema planu programa rada
- predlaže voditelju obrazovanja i ravnatelju program obrazovanja s financijskim planom realizacije
- predlaže mjere za unapređivanje tehničkih i ostalih uvjeta za realizaciju programa
- sudjeluje u radu s korisnicima
- sudjeluje u pisanju i provođenju različitih projekata, uključujući i EU projekata
- podnosi financijska i planska izvješća o izvršenim programima i projektima
- predlaže i provodi različite marketinške aktivnosti te aktivnosti odnosa s medijima
- radi i druge poslove važne za cjeloživotno obrazovanje u ustanovi

Napomena:
- puno radno vrijeme, 5-dnevni radni tjedan
- uključuje po potrebi rad poslijepodne, vikendom i praznicima te dvokratno radno vrijeme
- obavezan probni rad od 3 mjeseca
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Posebni uvjeti:
- završen sveučilišni ili stručni diplomski studij ili integrirani preddiplomski i diplomski
- sveučilišni studij kojim se stječe najmanje 300 ECTS bodova, odnosno visoka stručna sprema prema ranijim propisima
- pedagoško-psihološka naobrazba
- iskustvo od minimalno jedne godine na organizacijskim poslovima
- poznavanje rada na računalu (word, excel, power point, internet ) i društvenih mreža
- napredno poznavanje engleskog jezika
- prednost vozačka dozvola B kategorije
- prednost imaju osobe s iskustvom u pisanju i provedbi projekata te s iskustvom u organizacijskim poslovima u obrazovanju

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja, a čije su prijave pravodobne, biti će upućeni na testiranje. Testiranje se sastoji od provjere znanja, sposobnosti i vještina kandidata (usmeno ili pismeno).

Opći uvjeti za zapošljavanje:
- punoljetnost
- hrvatsko državljanstvo
- zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se osoba prima

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, mogu javiti osobe oba spola.

Uz prijavu na natječaj, natjecatelji su dužni priložiti:
1. životopis s opisom:
- dosadašnjeg rada
- iskustva rada na organizacijskim poslovima
- iskustva u pisanju i provedbi projekata i organizacijskim poslovima u
obrazovanju (prednost)
2. presliku dokaza o spremi
3. presliku dokaza o pedagoško-psihološkoj naobrazbi
4. presliku dokaza o stažu
5. preslika dokaza o naprednom poznavanju engleskog jezika
6. presliku dokaza o poznavanju rada na računalu
7. presliku vozačke dozvole B kategorije ukoliko je posjeduju
8. presliku domovnice
9. presliku uvjerenja da protiv kandidata nije pokrenut kazneni postupak (ne starija od 6 mjeseci)

Sukladno obvezi iz članka 103. stavka 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/17, 98/19, 84/21), objavljujemo poveznicu Ministarstva hrvatskih branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje843/843

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21) uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaz o invaliditetu, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, odluka ili drugi pravni akt o prestanku radnog odnosa).

Dokazom o invaliditetu smatraju se javne isprave o invaliditetu na temelju kojih se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom

Nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Svi osobni podaci koje kandidati dostave obrađivat će se samo u svrhu provedbe natječaja. Kandidati prijavom na natječaj pristaju da POU Samobor, kao voditelj obrade, prikupljene podatke na temelju ovog natječaja obrađuje samo u svrhu provedbe natječaja, od ovlaštenih osoba za provedbu natječaja.

Nakon raspisivanja natječaja ne mora se izabrati kandidat, ali se u tom slučaju donosi odluka o poništenju natječaja.

Izrazi koji se koriste u natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muški i ženski rod.

ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVA NA NATJEČAJ: 13.9.2024.

Prijave na natječaj s obveznim prilozima šalju se e-mailom na adresu [email protected]. U predmetu maila potrebno je napisati „Natječaj za Samostalnog referenta za obrazovanje i nastavnik“.

POU Samobor
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro