Savjetnik sa odličnim znanjem njemačkog jezika u govoru i pismu (m/ž)

12 dana do isteka
Mjesto rada:
Rad od kuće
Rok prijave:
31.10.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Svakodnevna telefonska komunikacija vezano za korisničku podršku naših stalnih kupaca. (Outbound projekti).

Vrsta posla:
- rad od kuće, samostalni rad, freelancer, poželjan obrt
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- atraktivna satnica, početna satnica iznosi 12 eura po satu plus jedan euro dodatno za lojalnost
- za lojalnost se isplaćuju atraktivni bonus dva puta godišnje, prije Božića i godisnjeg odmora i dodatno je plaćen dio godišnjeg odmora
- stalna podrska od strane tima i školovanja putem Skypea
- vrlo ugodna atmosfera u timu
- suradnja s uspješnom njemačkom kompanijom
- sigurna mjesečna primanja
- rad od kuće
- samostalno kreiranje svog radnog vremena
- subota i nedjelja neradna
- minimum 20 sati na tjedan - po želji i više moguće
- nije obavezno 8 satno radno vrijeme
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- poželjno iskustvo u prodaji i korisničkoj podršci ili sličnim poslovima
- odlično znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
- samopouzdanost, pouzdanost, neuplašenost, lojalnost i ugodan glas
- poznavanje rada na računalu
- odgovornost, predanost i točnost u radu
- motiviranost i ljubaznost
- posjedovanje vlastitog računala, slušalice i kvalitetna internet veza
- poželjan obrt ili firma

Molimo prijavite se putem e-maila: [email protected] ili donje Brze prijave.
Strani jezik:
njemački

Kontakt podaci poslodavca

Adresa:
Osječka 22, 42000 Varaždin
Županija:
Varaždinska županija

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.