Servisni savjetnik (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis radnog mjesta
- prihvat klijenata i ugovaranje termina za servisiranje vozila
- upoznavanje klijenata sa opisom rada pri servisiranju ili limarskim popravcima vozila
- izdavanje radnog naloga i računa za servisirana vozila
- praćenje održavanja vozila prema terminima za održavanje i kontaktiranje klijenata za servis ili limarski poravak
- naručivanje i preuzimanje rezervnih dijelova
- izrada ponuda za održavanje i popravak vozila prema zahtjevima klijenata
Posebne pogodnosti:
Nudimo
- stalni radni odnos na neodređeno vrijeme uz obvezni probni rok sukladno radnom iskustvu i obrazovanju
- definirano radno vrijeme
- redovna primanja uz stimulativne bonuse sukladno ostvarenim planovima tijekom cijele godine
- uskrnica, regres, božićnica
- rad u timskom okruženju
- stručni seminari i kontinuirano školovanje sukladno tehnološkim inovacijama
- topli obrok
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za radno mjesto
- obrazovanje tehničkog smjera odnosno dobro tehničko poznavanje automobila i rezervnih dijelova
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu – osnovna razina
- informatička pismenost
- vozačka dozvola B kategorije
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave.
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro