Sistem administrator/ica-it system administrator  HZZ OGLAS

Nodefusion društvo s ograničenom odgovornošću za informacijske tehnologije
Mjesto rada:
Buzin
Rok prijave:
31.07.2024.

Mjesto rada:
BUZIN
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno napredno poznavanje informatike računalne mreže
operacijski sustavi
mrežni administrator
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
putem linka: https://www.nodefusion.com/en-us/career/jobs/
Ostale informacije:
Opis posla: • Dijagnosticiranje i rješavanje poteškoća korisničkih računala putem daljinskog pristupa, telefona i na licu mjesta • Tehnička podrška za Windows računala, Microsoft Office aplikacije i usluge • Administracija korisničkih računa, e-mail adresa i grupa putem Active Directory i Microsoft 365 • Preventivno održavanje poslužiteljskog hardvera i Microsoft softverskih rješenja • Centralizirana administracija i distribucija softvera za Windows računala • Analiza i rješavanje problema s uređajima poput preklopnika (switch), usmjerivača (router), mrežnih pisača i skenera • Redovito ažuriranje i provjera statusa IT sustava • Dokumentiranje promjena unutar IT sustava • Dostava IT opreme korisnicima u Zagrebačkom području • Podrška za cloud proizvode temeljene na Microsoft 365 i Azure platformama • Sudjelovanje u RND/POC scenarijima za različita Nodefusion i treća rješenja • Skriptiranje za svrhu automatizacije • Upućivanje složenijih slučajeva na višu razinu podrške Uvjeti: • Minimalna kvalifikacija: Srednja škola, EQF 4 razina (prema Europskom kvalifikacijskom okviru (EQF)) • Minimalno poznavanje hrvatskog jezika: C1 razina (prema Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike (CEFR)) • Minimalno poznavanje engleskog jezika: B2 razina (prema Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike (CEFR)) • Dobre digitalne vještine u Microsoft Windows, Word, Excel i Outlook • Disciplina, sustavan pristup, dobre komunikacijske vještine Poslodavac nudi: • Rad u privatnoj IT tvrtki, u industriji informacijskih tehnologija, u uredu u Zagrebu • Rad u mladom, kreativnom timu, u dinamičnom i inspirativnom okruženju • Mogućnosti za osobni i profesionalni razvoj, uz prostor za dokazivanje vještina • Pristup online profesionalnom obrazovanju i izloženost najnovijoj opremi i tehnologijama u razvoju • Planirano vrijeme i resursi za istraživanje i razvoj, uključujući obrazovanje • Moderan uredski prostor s profesionalnom opremom, uključujući dva QHD monitora i poslovno računalo • Korporativni popusti kod raznih dobavljača/usluga • Fleksibilno radno vrijeme uz odobrenje • Dan za rad od kuće uz odobrenje • Naknada za prijevoz • Plaćeni godišnji odmor, plaćena nagrada za radne rezultate, plaćene jubilarne nagrade • Pogodnosti za djecu zaposlenika, plaćena podrška za novorođenčad • Poticaj na plaću (putem KPI i OKR) Prednost pri zapošljavanju: • Vozačka dozvola kategorije B • Radno iskustvo s Windows Server, Azure, Microsoft 365, Lenovo Server, IBM Storage, Cisco • Microsoft Certified Professional • IBM Storage tehnička certifikacija • Lenovo Server tehnička certifikacija Radno vrijeme: ponedjeljak-petak, 9-17 sati Lokacija rada: na licu mjesta u uredu u Buzinu Job description: • Diagnosis and resolution of end user computer difficulties via remote access, phone and on-site • Technical support for Windows computers, Microsoft Office applications and services • Administration of user accounts, e-mail addresses and groups through Active Directory and Microsoft 365 • Preventative maintenance of server hardware and Microsoft software solutions • Centralized administration and software deployment for Windows computers • Analysis and resolution of issues with switch and router devices, network printers and scanners • Regular updating and IT system status checks • Documentation of changes within IT systems • On-site delivery of IT equipment for customers in the Zagreb area • Support for cloud products based on Microsoft 365 and Azure platforms • Participation in RND/POC scenarios for various Nodefusion and 3rd party solutions • Scripting for the purpose of automation • Directing of more complex cases to higher support levels Requirements: • Minimum Qualification: High School, EQF 4 Level (by European Qualifications Framework (EQF)) • Minimum Croatian Language: C1 Level (by Common European Framework of Reference for Languages (CEFR)) • Minimum English Language: B2 Level (by Common European Framework of Reference for Languages (CEFR)) • Good digital skills in Microsoft Windows, Word, Excel and Outlook • Discipline, systematic approach, good communication skills What we offer: • Work at a private IT company, in the Information Technology industry, in the Zagreb Office • Working within a young, creative team, in a dynamic and inspiring environment • Opportunities for personal and professional development, with room to prove your skills • Access to online professional education and exposure to the latest equipment and emerging technologies • Modern office space with professional equipment, including two QHD monitors and a business-class computer • Flexible working hours (by arrangement) • Work from home day upon approval • Transportation compensation • Paid holiday, paid award for work results • Salary stimulus (through KPI’s and OKR’s) • Benefits for children of employees Employment advantage: • Category B driving license • Work experience with Windows Server, Azure, Microsoft 365, Lenovo Server, IBM Storage, Cisco • Microsoft Certified Professional • IBM Storage Technical Certification • Lenovo Server Technical Certification • Cisco Certification Workdays: Monday – Friday (9-17) Location: on-site in Office Buzin Za ispravnost teksta odgovara poslodavac. Mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
143985783
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.