Skladištar / Dostavljač (m/ž)

28 dana do isteka
Mjesto rada:
Hrvatski Leskovac
Rok prijave:
28.07.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Med-comfort d.o.o. postoji i posluje od 2004. godine nakon što je s njemačkom tvrtkom Ampri GmbH, jednom od vodećih tvrtki u području prodaje i proizvodnje potrošnog materijala za medicinu i industriju u Europi, uspostavio i razvio usku poslovnu suradnju u cilju promocije i distribucije njenih proizvoda na hrvatskom tržištu. Može pohvaliti suradnjom s više stotina zubarskih i liječničkih ordinacija, hotelima kao i ostalim uslužnim djelatnostima koji su prepoznali i prihvatili naše proizvode kao jamstvo sigurne i kvalitetne zaštite pri radu.

Opis posla:
- utovar, istovar i pretovar robe
- preuzimanje, kontrola i skladištenje zaprimljene robe
- priprema i pregled robe za otpremu
- pomoć pri utovaru robe kupcima
- rad na dostavama robe prema našim kupcima ( Zagreb i okolica)
- odgovornost za točnost isporuke
- održavanje urednosti skladišta
- samostalno obavljanje skladišnih poslova po nalozima i zaduženjima
- obavljanje drugih poslova i zadatka po posebnim nalozima i zaduženjima
- nadziranje robe na stanju
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- znanje rukovanja viličarom (položen ispit)
- stručna sprema: kvalificirani, SSS
- godine iskustva: minimalno 1 godina
- Vozačka dozvola B
- poznavanje rada na računalu i u Microsoft Office programima
- početak rada: odmah

Što nudimo:
- stalni radni odnos uz probni rok u respektabilnoj i sigurnoj kompaniji
- redovna primanja uz stimulativne bonuse sukladno ostvarenim planovima i rezultatima
- stalnu edukaciju i usavršavanje i mogućnost napredovanja
- ugodnu radnu sredinu i uvjete rada

Molimo prijavite se putem Brze prijave ili na donji e-mail.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Zastavnice 36, 10251 Hrvatski Leskovac
Županija:
Grad Zagreb
E-mail adresa:
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.