Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Pula
Rok prijave:
29.07.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, uspješnu tvrtku koja se bavi trgovinom građevinskog materijala, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Pula)

Odgovornosti:
• utovar, istovar i slaganje robe na skladištu
• prijem i otprema robe uz vođenje/ovjeravanje popratne dokumentacije
• smještanje, sortiranje i pakiranje robe
• ispravno čuvanje robe i sprečavanje robnih gubitaka
• odgovornost za urednost i čistoću skladišta
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• mogućnost dugoročnog zapošljavanja
• rad u jutarnjoj smjeni
• naknadu za prijevoz i topli obrok
dodatne benefite: božićnicu, uskrsnicu i bonus za radne rezultate
• po potrebi osiguranu edukaciju za upravljanje viličarem
• profesionalnu radnu okolinu i mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• prethodno radno iskustvo u skladišnim poslovima je prednost, nije uvjet
• kolegijalnost i timska orijentiranost
• odgovornost i strpljivost u radu

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj klikom na opciju PRIJAVITE SE ZA POSAO. Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.