Skladištar (m/ž)

Mjesto rada:
Matulji
Rok prijave:
16.06.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Adriatech d.o.o. jedan je od vodećih distributera tehničkih materijala za građevinarstvo na područje Rijeke s klijentima u ostalim regijama Hrvatske.

Opis:
- obavljanje poslove istovara, utovara, skladištenja, a sve po uputama voditelja
- po nalogu obavljanje i drugih pomoćno - tehničkih i fizičkih poslova
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- probni rad na određeno, mogućnost stalnog zapošljavanja
- naknada za prijevoz
- nema smještaja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- 20 do 35 godina
- poželjno : vozački ispit "B" kategorije
- poželjno: ispit za vozača - viljuškara
- radno iskustvo od 3 mjeseca na sličnim poslovima
- poznavanje rada na računalu

Javiti se na: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Poznavanje rada na računalu:
dobro