Skladištar u automatiziranom okruženju (m/ž)

30 dana do isteka
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
21.10.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske. Za našeg klijenta, jednu od vodećih kompanija na tržištu, tražimo osobu za rad na poziciji:

Rijeka

Odgovornosti:
• zaprimanje materijala u skladište
• izdavanje materijala u proizvodnju i prema kupcima
• iskrcaj i ukrcaj kamiona prema definiranom redoslijedu
• manipulacija materijala unutar skladišta
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• rad kod uspješnog, renomiranog poslodavca
• početni ugovor o radu na godinu dana s ciljem produženja na neodređeno vrijeme
• dodatne pogodnosti: božićnica, regres, financijske potpore prilikom rođenja djeteta
• fleksibilni paket benefita s mogućnosti odabira opcije koja vam najviše odgovara (prehrana, vrtić, mirovinski fond)
• osigurano početno mentorstvo, individualni razvoj, plan edukacija
• rad u inovativnom i poduzetnom okruženju koje omogućuje razvoj potencijala svojih zaposlenika
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• srednja stručna sprema
• radno iskustvo u skladišnim poslovima, prednost rad u automatiziranom skladištu
• motiviranost za rad u visokotehnološkom skladištu
• osnovno znanje rada na računalu
• spremnost na timski rad
• urednost, odgovornost i preciznost u radu
• vozačka dozvola B kategorije

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu ili na email [email protected]. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb