Specijalist/ica pravnih poslova  HZZ OGLAS

28 dana do isteka
PAB AKRAPOVIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i usluge
Mjesto rada:
Buzet
Rok prijave:
21.11.2024.

Mjesto rada:
BUZET, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: PAB Akrapović d.o.o., Most 26, 52420 Buzet
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: samostalno upravljanje kadrovskom administracijom, s naglaskom na efikasnost i točnost u svim procesima
priprema dokumentacije za zasnivanje i prestanak radnog odnosa, uključujući ugovore o radu, prekide radnih odnosa, ishodovanje radne dozvole, te pravovremene prijave dojave zaposlenika na HZMO
ažuriranje i održavanje kadrovskih evidencija, uz osiguranje točnosti podataka o zaposlenicima, te vođenje ostale evidencije iz područja rada i radnog vremena, te godišnjih odmora zaposlenika
izrada i pravna provjera korporativnih akata (ugovora, pravilnika, odluka i drugih općih akata, podnesaka, i ostale pravne dokumentacije)
priprema i objava oglasa za posao, podrška u procjeni, praćenju i razvoju kompetencija i potencijala zaposlenika
provedbe postupaka utvrđivanja odgovornosti za povrede radnih obveza, kao i priprema akata za izricanje odgovarajućih mjera
pravno savjetovanje i pravna podrška poslovanju društva, kontinuirano praćenje pravnih propisa, te davanje pravnih mišljenja
po potrebi zastupa Društvo u upravnim i sudskim postupcima,
ostale operativne i povezane aktivnosti u skladu s redovnim dnevnim obvezama prema neposrednom nalogu nadređenog
Potrebno obrazovanje, znanja i vještine: VSS – pravni fakultet
poželjno imati dvije godine radnog iskustva na pravnim poslovima u trgovačkom društvu
poznavanje rada trgovačkih društava i napredno poznavanje obveznog i radnog prava
napredno poznavanje rada na računalu i aktivno korištenje MS Office paketa
izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
vozačka dozvola B kategorije
Opće i stručne kompetencije: izrazito razvijene komunikacijske, prezentacijske i analitičke vještine
samostalni rad u rokovima koje definiraju procesi
sklonost timskom radu
proaktivnost, samostalnost u obavljanju poslova i preuzimanje odgovornosti
spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
148107756
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje