Specijalist/ica za market ekspanziju (eu market access manager - life sciences)  HZZ OGLAS

Spectre Technology društvo s ograničenom odgovornošću za računalno programiranje
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
22.08.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Njemački jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
osnove korištenja računala u Windows okruženju
word
po
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Aura Health je digitalna zdravstvena tvrtka specijalizirana za razvoj softverskih medicinskih uređaja (SaMD) i digitalnih terapeutskih (DTx) proizvoda. Naš tim stručnjaka pruža vrhunske usluge savjetovanja, regulative i razvoja, usmjerene na unapređenje zdravstvenih rješenja. Poslodavac traži motiviranog i iskusnog stručnjaka za proširenje tržišta EU kako bismo proširili naš utjecaj i prisutnost u Europi.
Opis posla: EU Market Access Manager bit će ključan član našeg tima, odgovoran za identifikaciju i realizaciju novih poslovnih prilika na europskom tržištu, s posebnim naglaskom na građenje odnosa unutar farmaceutske industrije. Uloga uključuje:
• Razvijanje i implementacija strategija za pristup tržištu EU za naše SaMD i DTx proizvode. • Analiza tržišta, identifikacija potencijalnih partnera unutar farmaceutske industrije i razvoj poslovnih odnosa. • Proaktivno građenje i održavanje dugoročnih odnosa s ključnim dionicima u farmaceutskoj industriji. • Praćenje i razumijevanje regulativa i standarda unutar EU za medicinske uređaje. • Suradnja s internim timovima kako bi se osiguralo usklađivanje s regulatornim zahtjevima i optimizacija tržišnih strategija. • Sudjelovanje na industrijskim događajima i konferencijama radi promocije naših rješenja i umrežavanja s ključnim dionicima. • Priprema i prezentacija izvještaja o napretku, tržišnim trendovima i poslovnim prilikama.
Kvalifikacije: • VSS u području biomedicine, farmacije, biotehnologije ili srodnom području. • Minimalno 3 godine iskustva u poslovnom razvoju ili marketinškim ulogama unutar life sciences industrije. • Duboko razumijevanje tržišta medicinskih uređaja u EU, uključujući SaMD i DTx. • Iskustvo s EU regulativama za medicinske uređaje (MDR) i digitalne zdravstvene proizvode. • Izvrsne komunikacijske i pregovaračke vještine. • Sposobnost rada u dinamičnom i brzorastućem okruženju. • C1 znanje hrvatskog i engleskog jezika; poznavanje dodatnog jezika je prednost (njemački, nizozemski itd.)
Što nudimo: • Priliku za rad u inovativnoj i brzo rastućoj tvrtki. • Dinamično radno okruženje s mogućnostima za profesionalni rast i razvoj. • Konkurentna plaća i beneficije. • Rad u međunarodnom timu stručnjaka.
Ako ste strastveni prema life science industriji i želite biti dio tima koji oblikuje budućnost zdravstvene skrbi, pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo na [email protected] do 22. kolovoza 2024.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145451868
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje