Specijalist/ica za nabavu i koordiniranje motornih vozila  HZZ OGLAS

GNK ASG društvo s ograničenom odgovornošću za sport, turizam i turistička agencija
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.08.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: • odgovoran za politike prema dobavljačima što uključuje traženje i odabir dobavljača, pregovaranje oko komercijalnih uvjeta, dogovaranje oko tehničkih detalja • nadležan za provođenje analize ušteda • nadgleda kontrolu rokova isporuke i samog primitka narudžbe • nadgleda i vrši komunikaciju s dobavljačima • odgovoran za proces prikupljanja ponuda za neprojektne narudžbe (uredski materijal, IT oprema i sl.) • odgovoran za izradu narudžbenica temeljem zahtjeva iz drugih odjela te prati status odobravanja narudžbenica • koordinira narudžbenice prema dobavljaču • odgovoran za održavanje baze podataka o dobavljačima • vrši kontrolu rokova isporuke • praćenje i kontrola izvršenja svih elemenata ugovora sklopljenih s dobavljačima • rad na svim redovitim i projektnim stručnim aktivnostima u domeni unapređenja poslova i procesa vezanih za nabavu i logistiku • poznavanje nacionalnih i međunarodnih propisa i standarda u području logistike • briga o skladištenju, načinu transporta i prijevozu robe/proizvoda • provođenje korektivnih mjera u slučaju uočenih pogrešaka u provođenju logističkih procesa • sudjelovanje u osmišljavanju rješenja za unapređenje postojećih i uvođenje novih logističkih procesa • usklađivanje i unapređivanje logističkih procesa prema strateškim dokumentima tvrtke, smjernicama, propisima i standardima u području logistike • prema potrebi izrađivanje periodičkih i analitičkih izvještaja o radu i izvještaja izlaznih podataka logističkog poslovanja Uvjeti: • VŠS/VSS ekonomskog ili društvenog usmjerenja • 5-10 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima • poznavanje paketa MS Office • znanje engleskog jezika u govoru i pismu • pozitivan i konstruktivan stav • analitički pristup, posvećenost detaljima i pedantnost • fokusiranost i težnja za postizanjem dobrih rezultata • izvrsne interpersonalne vještine i sposobnost rada s ljudima Poslodavac nudi: • rad s visokokvalificiranim stručnjacima iz područja elektrotehnike, razvoja softvera i strojarstva • kulturu vođenu inovacijama u kojoj se zaposlenici podržavaju u pretvaranju svojih inovativnih ideja u tržišne proizvode i rješenja • rad na međunarodnom i multikulturalnom tržištu • želja za učenjem i savladavanjem novih vještina • inspirativno i ugodno radno okruženje • nadogradnju znanja i stjecanje novih vještina • ugovor o radu na neodređeno s probnim rokom • fleksibilan radni aranžman, kompetitivni kompenzacijski paket, ručak, plaćeni prijevoz, godišnji bonusi, sistematski pregled, plaćeno dopunsko osiguranje, Multisport i mogućnosti profesionalnog razvoja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145328452
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.