Specijalist/ica za napredno inženjerstvo - toplinska obrada  HZZ OGLAS

CENTAR KOMPETENCIJA ZA NAPREDNO INŽENJERSTVO NOVA GRADIŠKA društvo s ograničenom odgovornošću
Mjesto rada:
Nova Gradiška
Rok prijave:
02.08.2024.

Mjesto rada:
NOVA GRADIŠKA, BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Industrijska ulica 23/1, 35400 Nova Gradiška
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Specijalist/ica za napredno inženjerstvo - toplinska obrada
1. NA ODREĐENO VRIJEME • JEDAN (1) IZVRŠITELJ/ICA – PUNO RADNO VRIJEME, u NOVOJ GRADIŠKI
Opis posla: Koordinira i provodi usluge naprednog inženjerstva – toplinske obrada namijenjene sektoru malog i srednjeg poduzetništva - analiza i definiranje tehnoloških potreba tvrtki, definiranje kriterija za vrednovanje potencijalnih rješenja, analiza tehničkih/tehnoloških rješenja, utvrđivanje potencijalnih raspoloživih izvora tehnologije, proceduru pregovaranja i ugovaranja koja se tiče kupnje novih tehnologija, implementaciju novih tehnologija; odgovoran za osmišljavanje, održavanja i unapređenje učinkovite radne prakse; inovativan i otvoren prema promjenama s obzirom na usluge, proizvode i sustave; te obavlja i druge poslove po nalogu nadređenih.
Uvjeti za prijavu na natječaj : Završen preddiplomski ili diplomski sveučilišni studij, ili integrirani preddiplomski ili diplomski sveučilišni studij, ili specijalistički diplomski stručni studij strojarstva ili metalurgije. Minimalno jedna (1) godina radnog iskustva na sličnim ili istim poslovima.
Za radno mjesto specijalist za napredno inženjerstvo - toplinska obrada, osoba treba posjedovati sljedeća znanja i vještine: - Duboko razumijevanje fizikalnih principa toplinske obrade materijala - Radno iskustvo u proizvodnim pogonima - Sposobnost upravljanja i održavanja opreme za toplinsku obradu - Vještine u optimizaciji procesa za postizanje željenih svojstava materijala - Sposobnost analize i interpretacije rezultata ispitivanja materijala - Duboko razumijevanje svojstava materijala i kako ih toplinska obrada mijenja - Poznavanje različitih vrsta čelika i drugih legura te njihovih reakcija na toplinsku obradu - Poznavanje standarda i regulacija vezanih uz kvalitetu i sigurnost u toplinskoj obradi - Sposobnost jasnog komuniciranja tehničkih informacija kolegama i menadžmentu - Vještine u pisanju tehničkih izvješća i dokumentacije - Volja za neprestanom edukacijom i praćenjem novih tehnologija i trendova u industriji toplinske obrade - Sudjelovanje na seminarima, radionicama i stručnim skupovima
KANDIDATI ZA RADNO MJESTO (M/Ž) DUŽNI SU PRILOŽITI : 1. Zahtjev – prijava na natječaj vlastoručno potpisana 2. Životopis 3. Zamolbu 4. Diplomu – preslika 5. ELEKTRONIČKI ZAPIS O RADNOPRAVNOM STATUSU ( Potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO) 6. Ako kandidati ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom propisu, dužni su se pozvati na to pravo i uz zahtjev priložiti svu potrebnu dokumentaciju i imaju prednost u odnosu na ostale osobe pod jednakim uvjetima (rješenje ili potvrda o priznatom statusu iz kojeg je vidljivo navedeno pravo)
Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na Internet stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf
Na natječaj se mogu javiti oba spola. Rok za podnošenje prijava je četrnaest (14)dana od dana objave natječaja. Nepotpune i nepravovremene i nepotpisane prijave neće se uzimati u razmatranje. Poslodavac zadržava pravo obavljanja inicijalnog razgovora i testiranja prijavljenih kandidata, a o terminu će biti obaviješteni osobnim putem. Poslodavac zadržava pravo poništenja natječaja bez obrazloženja odluke. Prijavom na natječaj kandidati prihvaćaju odredbe Zakona o zaštiti osobnih podataka – privole za prikupljanje, obrade osobnih podataka, objave podataka i opoziva privole koja se podnosi isključivo putem pošte. Izabrani kandidat biti će obaviješten osobno.
Prijave na natječaj s obaveznom dokumentacijom podnose se: • putem pošte na adresu: Centar kompetencija za napredno inženjerstvo Nova Gradiška d.o.o., Industrijska ulica 23/1, 35400 Nova Gradiška – s naznakom „za natječaj za zapošljavanje“ • putem mail adrese: [email protected] • osobno na adresu (radnim danom od 8:00-14:00 h): Industrijska ulica 23/1, Nova Gradiška 35400 Natječaj objavljen: Internet stranica HZZ Nova Gradiška
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145397895
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje