Specijalist/ica za tehničku podršku poslovnim korisnicima  HZZ OGLAS

LUGERA TALENT SOLUTIONS društvo s ograničenom odgovornošću za zapošljavanje
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
02.08.2024.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
3
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
putem linka: https://www.lugera.hr/job/specijalist-za-tehnicku-podrsku-poslovnim-korisnicima-m-z-3230/
Ostale informacije:
Opis poslova: Pružati tehničku podršku poslovnim korisnicima za A1 mobilne, fiksne i ICT usluge u skladu s A1 standardima
Odgovarati na korisničke upite putem telefona i maila
Uvjeti: SSS, poželjno tehničkog usmjerenja
Poznavanje engleskog jezika
Poznavanje rada na računalu
Razvijene komunikacijske vještine
Usmjerenost na rješavanje problema te volja za učenjem i stjecanjem novih znanja
Poželjno: Tehničko predznanje u mobilnim i fiksnim tehnologijama je poželjno, ali nije uvjet
Prethodno iskustvo rada u telekomunikacijama ili tehničkoj podršci je poželjno, ali nije uvjet
Poslodavac nudi: Osiguran plaćeni trening, nakon toga ti nudimo mentorstvo iskusnijeg kolege/ice koji će ti pomagati, uz kontinuirane edukacije tijekom daljnjeg rada
Dodatne fiksne financijske pogodnosti u iznosu od 207€ neto mjesečno
Mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji
Smartphone uz internu tarifu koja daje više nego što ćeš potrošiti
Ostvarenje dodatnih bonusa sukladno ostvarenim ciljevima
Božićnicu, naknadu za prijevoz, bonus za uspješne preporuke novih zaposlenika te druge financijske nagrade
MultiSport
Rad iz novog moderno opremljenog ureda u Eurodom-u; Osijek
Razne popuste na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
Anoniman i besplatan program pomoći zaposlenicima kroz stručnu pomoć u različitim životnim situacijama
Dozvola za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem ministarstva nadležnog za rad br. 178/20.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145304560
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje