Specijalist / specijalistica za razvoj poslovanja - business developer  HZZ OGLAS

5 dana do isteka
Poslodavac:
JUŽNI POL d.o.o. za usluge
Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
31.10.2024.

Mjesto rada:
SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Kao Business Developer u dobartek.hr, upravljat ćeš procesima prodaje, surađivati s partnerima i graditi dugoročne odnose s ključnim kupcima. Tvoja će odgovornost biti identificirati i tražiti tržišne prilike te pružiti različita rješenja potrebama svakog klijenta, s naglaskom na razvoj usluge “dobartek.hr na poslu”. S obzirom na to da se radi o juniorskoj poziciji, ne očekujemo dosadašnje iskustvo u ovom specifičnom području, ali tražimo visoku razinu odgovornosti, samostalnost u radu i proaktivnost.
Odgovornosti: Identifikacija i privlačenje novih restorana i tvrtki
Razvoj strategije prodaje i suradnje s partnerima
Onboarding novih partnera (remote i onsite)
Priprema izvještaja
Praćenje aktivnosti partnera i optimizacija
Koordinacija i usklađivanje aktivnosti s drugim timovima
Uvjeti: Najmanje 2 godine iskustva u jednom od ovih područja: Prodaji, Vođenju projekata, timova ili ključnih kupaca (u prodaji) i Marketingu (digitalnog proizvoda)
Izvrsne komunikacijske vještine i timski duh
Visoka razina pismenosti na hrvatskom i engleskom jeziku
Odlično poznavanje MS Office alata / Google Suite alata i drugih alata za digitalnu suradnju korištenih u svakodnevnom radu
Vozačka dozvola B kategorije
Poželjne vještine: Iskustvo u B2B prodaji digitalnog proizvoda
Iskustvo u pregovaranju i zaključivanju suradnje
Organizacijske vještine u upravljanju vremenom i prioritetima
Očekujemo: Samostalnost i proaktivnost u radu
Pozitivan pristup radu i suradnju s partnerima
Želju za stalnim napretkom i učenjem
Orijentiranost rješenjima i ostvarivanju ciljeva
Sposobnost vođenja projekata i generiranja novih ideja
Nudimo: Mjesečna primanja u iznosu između 1.200 i 1.600 EUR bruto, u skladu s iskustvom
Plaćene putne troškove
Popust za dobartek.hr narudžbe svaki mjesec
Godišnji bonus
Onboarding proces i podršku
Samostalnost u radu uz fleksibilnost za organizaciju vlastitih zadataka
Fleksibilno radno vrijeme
Sve potrebne radne alate i opremu
Ugodnu radnu atmosferu u uredu s biljkama, beskonačnim zalihama kave, čaja, majoneze, senfa i drugih za život važnih začina.
Ako se želiš pridružiti dinamičnom timu i doprinijeti rastu dobartek.hr, pošalji životopis i motivacijsko pismo na e-mail: [email protected] do 31.10.2024.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147802713
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje