Specijalist u logističkoj pripremi proizvodnje (m/ž)

29 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb - Jankomir
Rok prijave:
22.11.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske. Više od 20 godina pomažemo tvrtkama u pronalasku odgovarajućih kandidata za širok spektar radnih mjesta. Ostvarujemo prvi kontakt s kandidatima te omogućavamo kvalitetno, brzo i efikasno povezivanje s tvrtkama vrlo širokog područja djelovanja. Podrška smo kandidatima u cijelom selekcijskom procesu te brinemo o kvaliteti provedenih natječaja za radna mjesta.

Nudimo Vam priliku za rad u Končar Mjernim transformatorima d.d. !

Končar Mjerni transformatori d.d. bave se proizvodnjom mjernih uljnih i epoksidnih transformatora. Posluju više od 75 godina i jedan su od najstarijih poslodavaca u Hrvatskoj te su izgradili zavidan ugled u industriji na regionalnoj i svjetskoj razini. Njihov program transformatora konstantno napreduje u kvaliteti i mogućnostima te se razvija uz nove materijale i tehnologije, sukladno očekivanjima globalnog tržišta. S ciljem nastavka uspješnog poslovanja s našim Klijentom, tražimo kandidate za rad na poziciji:

(Zagreb - Jankomir)

Što će Vaš posao?
Glavni zadatak na ovom radnom mjestu bio bi praćenje, organizacija i koordinacija procesa za pripremu proizvodnje te stalna komunikacija s kolegama u skladištu. Dakle, osoba koja radi na ovom radnom mjestu bila bi spona između procesa nabave i procesa proizvodnje. Uz navedene zadatke, tu su i:

• praćenje i koordinacija procesa proizvodnje i osiguranja materijala u skladu s planom proizvodnje
• analiziranje tehničke dokumentacije
• izdavanje radnih listova i tehničke dokumentacije prema planu proizvodnje
• praćenje zaliha materijala na skladištima te naručivanje dijelova za proizvodnju
• organizacija transporta materijala i transformatora
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
ugovor na neodređeno vrijeme
• naknadu za prijevoz i prehranu
• božićnicu, regres, uskrsnicu, 13. plaću
• druge financijske pogodnosti prema Pravilniku o radu
• dodatna usavršavanja i osposobljavanja
• mogućnost napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VŠS tehničkog usmjerenja
• min. jedna godina iskustva rada u proizvodnji
• razvijene organizacijske i komunikacijske vještine
• poznavanje rada u MS Office paketu
• vozačka dozvola B kategorije je poželjna, ali nije uvjet

Ako želite nastaviti svoju karijeru u stabilnoj kompaniji s dugogodišnjom tradicijom te biti dio tima za pripremu proizvodnje, pošaljite nam životopis na sljedeći link.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na [email protected] ili se javiti na broj 091 620 1135.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb
Internet adresa:

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.