Specijalist za razvoj aplikacija i poslovnu inteligenciju (m/ž)

Zagreb - Jankomir

Opis posla:

  • Razvoj i održavanje  lokalnih softverskih rješenja
  • Održavanje postojećih izvještaja i razvoj novih izvještaja temeljem analize postojećih ili temeljem zahtjeva Uprave ili ostalih voditelja odjela
  • Praćenje i automatizacija procesa
  • Aktivna podrška kod kreiranja definicije i razvoja izvještaja potrebnih za uspješno poslovanje tvrtke
  • Pružati podršku menadžmentu u smislu interpretacije rezultata i realističnog i točnog predviđanja u pogledu poslovnog razvoja
  • Osigurati dokumentaciju za sve alate koje razvija a nisu standardno korporativno rješenje
  • Pružanje obuke u pogledu Metro poslovnih aplikacija i procesa
  • Osigurati visoku razinu usluge i zadovoljstva kupaca (korisnika)

Uvjeti:

  • Poznavanje rada s ORACLE bazama podataka
  • Napredno poznavanje SQL-a
  • Napredno poznavanje programskih jezika ASP.NET, C#, VB.NET i razvojnih alata
  • Poželjno znanje Python-a, Git-a
  • Poznavanje rada u GCP-u (BigQuery, Looker Studio)
  • Izražene komunikacijske vještine, uz visoku usmjerenost na kupca
  • Izražene analitičke i organizacijske vještine
  • Usmjerenost na timski rad
  • Vrlo dobro znanje engleskog jezika

Što nudimo:

  • Mogućnost ostvarivanja mjesečnog bonusa
  • Plaćeni troškovi prijevoza
  • Strukturirano uvođenje u posao
  • Ugodnu radnu okolinu i podršku kolega
  • Popust za zaposlenike u našim dućanima

Razvijaj svoju karijeru u stabilnom okruženju!

Prijavi se putem Linka najkasnije do 28.6.2024.