Spremač / Spremačica

Mjesto rada:
Zagreb, Jankomir
Rok prijave:
15.08.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg Klijenta, tvrtku koja se bavi proizvodnjom kozmetike prema najvišim europskim standardima, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Spremač/Spremačica
(mjesto rada: Zagreb, Jankomir)

Odgovornosti:
• Briga o urednosti i čistoći novih laboratorijskih, proizvodnih i uredskih prostora
• Pospremanje ureda i laboratorijskih prostora
• Dezinficiranje strojeva, podova, stolova i ormara
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Ugovor o radu direktno za klijenta uz mogućnost dugoročnog zaposlenja
• Rad u prvoj smjeni (6/7-14/15)
• Slobodne vikende i praznike
• Uskrsnicu, božićnicu i regres
• Rad u dinamičnoj i poticajnoj atmosferi
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• NKV/SSS
• poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima, no nije uvjet
• pedantnost, odgovornost i discipliniranost u provedbi radnih zadataka

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu ili na [email protected]. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.