Stručni suradnik / stručna suradnica za opće, administrativne i financijske poslove  HZZ OGLAS

PODUZETNIČKI CENTAR LJUBEŠĆICA društvo s ograničenom odgovornošću za razvoj poduzetništva
Mjesto rada:
Ljubešćica
Rok prijave:
13.09.2024.

Mjesto rada:
LJUBEŠĆICA, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
3 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: LJUBEŠKI TRG 1, LJUBEŠĆICA
pisana zamolba: Ljubeški trg 1, 42222 Ljubešćica
Ostale informacije:
Na temelju članka 131. stavka 2. Zakona o radu („Narodne novine“ broj 93/14, 127/17, 98/19, 151/22 i 64/23) i članka 15. i 21. Izjave o osnivanju trgovačkog društva PODUZETNIČKOG CENTRA LJUBEŠĆICA doo, direktorica PODUZETNIČKOG CENTRA LJUBEŠĆICA doo raspisuje 5.rujna 2024. godine.

NATJEČAJ
za popunu radnog mjesta

Naziv: STRUČNI SURADNIK/CA ZA OPĆE, ADMINISTRATIVNE I FINANCIJSKE POSLOVE
1 izvršitelj/ica na određeno, puno radno vrijeme, uz probni rok 3 mjeseca

UVIJETI ZA RADNO MJESTO: Obrazovanje: sveučilišni prijediplomski studij ili stručni prijediplomski studij;
Radno iskustvo: 3 godine ili više
Radno vrijeme: 8h
Vozačka dozvola: B kategorija
Kratak opis poslova:
▪prijam i otprema pošte;
▪zaprima i kontrolira ulazne račune, izdaje i zaprima e-račune;
▪vodi upisnike predmeta;
▪vodi evidenciju i brigu o imovini društva;
▪vodi brigu o naplati prihoda i podmirivanju svih vrsta obveza, izrađuje izvješća o stanju nepodmirenih obveza i potraživanja;
▪vrši fakturiranje isporučenih roba/usluga/radova;
▪vodi kadrovsku evidenciju;
▪vrši evidentiranje bolovanja i ostalih naknada;
▪vodi pomoćne evidencije;
▪poslovi koordinacije održavanja groblja (koordinacija sa zaposlenicima oko terminskog uređenja groblja, vođenje grobnog očevidnika, prodaja grobnih mjesta, izdavanje rješenja, evidentiranje promjena obveznika godišnje grobne naknade, izdavanje potvrde o stanju grobnog mjesta i dr.);
▪rješava pitanja iz radnih odnosa i zaštite na radu;
▪obavlja poslove osobe osposobljene za rad na pismohrani za zaštitu i obradu arhivskog i registraturnog gradiva;
▪obavlja poslove službene korespodencije, nabavlja uredski i drugi materijal potreban za rad;
▪koordinira rad djelatnika tvrtke sukladno sklopljenim Ugovorima s Općinom Ljubešćica te svim ostalim potrebama s terena;
▪obavlja poslove promocije/marketinga tvrtke;
▪zadužen za promociju i kvalitetnu prezentaciju aktivnosti/poslova tvrtke;
▪izrađuje promotivne materijale te kreativno predlaže rješenja unaprjeđenja promocije i marketinga tvrtke;
▪pratiti europske, nacionalne i lokalne razvojne programe i programe za poticanje (kreditiranje, jamstvene sheme, europske i nacionalne potpore);
▪samostalno priprema projektne prijedloge i svu potrebnu dokumentaciju za natječaje i programe;
▪surađuje sa svim institucijama iz djelokruga tvrtke, Osnivačem;
▪ ostali poslovi (rad u programu „Link“ - unos, kontrola i naplata izvršenih usluga; rad u programu vođenja grobnih očevidnika, registra umrlih osoba, registra vlasnika grobova, izdavanje uplatnica za održavanje groblja i naplata iste i sl.)
▪ obavlja i druge poslove po nalogu direktora, a radne obveze i radno vrijeme usklađuju se s potrebama;
▪ za svoj rad odgovoran je direktoru.

KANDIDATI SU DUŽNI DOSTAVITI SLIJEDEĆE DOKUMENTE: vlastoručno potpisanu pisanu zamolbu
životopis
presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi
preslika vozačke dozvole B kategorije
elektronički zapis HZMO-a (ne stariji od 30 dana)
uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti radnika (prilikom eventualnog zaposlenja kandidata- poslodavac utvrđuje zdravstvenu sposobnost radnika)
potvrdu nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ne starije od 6 mjeseci
dokaz o državljanstvu (domovnica ili osobna iskaznica-preslika).

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se neposredno ili poštom preporučeno u roku od osam (8) dana od objave natječaja, odnosno do 13. rujna 2024. godine u zatvorenoj omotnici s oznakom „NATJEČAJ ZA STRUČNOG SURADNIKA/CU ZA OPĆE, ADMINISTRATIVNE I FINANCIJSKE POSLOVE - NE OTVARATI“ na adresu
PODUZETNIČKI CENTAR LJUBEŠĆICA doo, Ljubeški trg 1, 42222 Ljubešćica

Natječaj je objavljen 5.rujna 2024. godine na web stranici PODUZETNIČKOG CENTRA LJUBEŠĆICA doo https://www.pc-ljubescica.eu/ na oglasnoj ploči te na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Nepravovremene i nepotpune prijave se neće razmatrati.
Prema Zakonu o ravnopravnosti spolova na Natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.
Obavijest o rezultatima natječaja kandidati će dobiti elektroničkim putem na e-mail adresu koju su naveli u prijavi za natječaj.
Prijavom na natječaj smatra se da je kandidat dao pristup obradi osobnih podataka u svrhu provođenja samog postupka natječaja.
PODUZETNIČKI CENTAR LJUBEŠĆICA doo, Ljubeški trg 1, 42222 Ljubešćica pridržava pravo poništenja Natječaja u cijelosti, kao i djela Natječaja, ne navodeći pritom razloge poništenja.
Napomena: Ako pristupnik ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti isprave s kojima dokazuje navedene statuse. Prednost se u odnosu na ostale pristupnike ostvaruje samo pod jednakim uvjetima. Poveznica za stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju je: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje843/843
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146601106
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje