Stručnjak/inja za riznicu  HZZ OGLAS

18 dana do isteka
Poslodavac:
PETROKEMIJA D.D. TVORNICA GNOJIVA
Mjesto rada:
Kutina
Rok prijave:
11.11.2024.

Mjesto rada:
KUTINA, SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
7 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
putem linka: https://petrokemija.hr/hr-hr/Kompanija/Karijera
Ostale informacije:
Mjesto rada: KUTINA
Organizacijska jedinica: RIZNICA I RAČUNOVODSTVO, Riznica
Opis poslova : Praćenje zakonskih propisa iz područja rada Riznice i financijskih tržišta
Sudjelovanje u kreiranju politike procjene i upravljanja financijskim rizicima
Izrada izvješća za potrebe Društva
Praćenje financijskih rizika za Društvo (promjene kamatnih stopa na tržištu, promjene deviznih tečajeva)
Izračun pokazatelja poslovanja Društva te izrada prezentacija iz područja rada
Izravna suradnja sa financijskim tržištem oko financiranja Društva te korištenja alata za zaštitu od fnancijskih rizika (swap i fx transakcije i slično)
Sudjelovanje u upravljanju likvidnošću i kreiranju planova novčanih tokova
Sudjelovanje u pregledu ugovora s financijskim institucijama
Suradnja s tvrtkama kćerima oko procjene rizika i kredita
Provjera i praćenje boniteta kupaca i dobavljača Društva
Suradnja sa drugim organizacijskim cjelinama unutar Društva
Obavljanje poslova pomoćnika direktora za riznicu u njegovoj odsutnosti
Ostali poslovi po neposrednom nalogu rukovoditelja sukladno potrebama posla, osposobljenosti i osobnim radnim mogućnostima.

Uvjeti : VSS
minimalno 7 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
korištenje naprednih alata MS Office paketa
poznavanje zakonske regulative iz područja rada.
Prednost: Iskustvo rada u Riznici, ugovaranje i provođenje FX i swap transakcija, upravljanje financijskim rizicima

Traženi profil kandidata : dobre organizacijske, komunikacijske i analitičke vještine te spremnost na timski rad
proaktivnost i samostalnost u radu i donošenju odluka
preciznost i usmjerenost ka ostvarenju zadanog cilja
sposobnost sagledavanja šire slike i kritičkog razmišljanja.

Nudimo Vam: ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad 3 mjeseca
naknadu troškova prijevoza na posao i s posla
naknadu za prehranu
prigodne nagrade (regres, božičnicu)
priliku za rad na raznovrsnim i zanimljivim radnim zadacima u dinamičnom poslovnom okruženju
mogućnosti za učenje na radnom mjestu i izvan njega.

Ako ste u navedenom radnom mjestu prepoznali izazov za svoju karijeru i udovoljavate navedenim uvjetima, prijavite se putem linka za prijavu ili stranice – “Petrokemija Karijera”: https://petrokemija.hr/hr-hr/Kompanija/Karijera najkasnije do 11.11.2024. godine.
Razmatrane će biti samo pravovremene i potpune prijave (životopis i dokazi o ispunjenju uvjeta) pristigle putem linka.
U prijavi obavezno naznačiti radno mjesto za koje se prijavljujete.
Više o nama saznajte na www.petrokemija.hr
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
148039861
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje