Stručnjak/inja zaštite na radu - poslovi zaštite na radu  HZZ OGLAS

8 dana do isteka
PROFI LABORIS d.o.o. za kontrolu kvalitete, usluge i trgovinu
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.09.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla:

Kao Stručnjak zaštite na radu (m/ž), vaše ključne odgovornosti uključivat će: •Obavljanje poslova iz područja zaštite na radu •Osposobljavanje radnika, poslodavaca i ovlaštenika za rad na siguran način •Izradu i održavanje sve potrebne dokumentacije iz područja zaštite na radu •Vođenje evidencija i izvještavanje u skladu s propisima i potrebama poslodavca •Ostale zadatke zaštite na radu prema potrebama poslodavca
Uvjeti: •VSS tehničkog smjera (strojarstvo, elektrotehnika, sigurnost na radu ili srodna područja) •Iskustvo u području zaštite na radu i poznavanje relevantnih zakonskih propisa •Izražene komunikacijske i prezentacijske vještine za osposobljavanje i vođenje edukacija •Sposobnost analitičkog razmišljanja i rješavanja problema •Samostalnost u radu, odgovornost i pouzdanost •Poželjno napredno poznavanje MS Office paketa
Što nudimo: •Ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok •Stimulativna primanja uz dodatne bonuse za postignute rezultate •Plaćene edukacije i mogućnost profesionalnog usavršavanja •Poticajno i pozitivno radno okruženje •Mogućnost napredovanja i preuzimanja većih odgovornosti unutar tima
Ako ste motivirani, stručni i želite raditi u tvrtki koja cijeni sigurnost i dobrobit svojih zaposlenika, prijavite se danas i pridružite se našem timu u osiguravanju sigurnog i zdravog radnog okruženja!
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146506511
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje