Suradnik u korisničkoj podršci za bankovne usluge (m/ž)

19 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.11.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

Za našeg Klijenta, vodeću kartičnu tvrtku u Hrvatskoj koja uvodi uređaje, kanale i nove tehnologije u kartično poslovanje, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Suradnik u korisničkoj podršci za bankovne usluge
(m/ž)
(Zagreb)

Odgovornosti:
• zaprimanje i evidentiranje upita i zahtjeva korisnika u vezi bankovnih kartica
• provođenje postupka identifikacije i verifikacije korisnika
• pružanje usmene i pismene podrške korisnicima oko zahtjeva (aktiviranje i blokiranje kartica)
• prepoznavanje potreba korisnika i ponuda usluga
• preusmjeravanje zahtjevnijih upita u druge odjele
• zaprimanje i pokretanje reklamacija
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću produljenja
• fleksibilno radno vrijeme u pretežito jutarnjim smjenama
• naknadu za prijevoz i topli obrok
• naknadu za rad u smjenama
• naknadu za prijevoz
• mogućnost kombiniranja rada iz ureda i od kuće
• rad u renomiranom, pozicioniranom i stabilnom poduzeću
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS
• dobro poznavanje MS Office paketa
• prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost
• komunikativnost, organiziranost i uslužnost u radu
• poznavanje engleskog jezika je poželjno, ali nije uvjet

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa.

Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na e-mail [email protected].

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb