Tehničar - Električar/elektrotehničar (m/ž)

16 dana do isteka
Istra, Primorsko-Goranska, Karlovačka, Zagrebačka županija, Zagreb
Rok prijave:
25.10.2024.
Plaća:
od 2 400 € do 2 500 € bruto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
NATTONI International zapošljava za klijenta:

TEHNIČAR- ELEKTRIČAR/ELEKTROTEHNIČAR / ONSITE SERVICE CROATIA,
Istarska županija/Primorsko Goranska Županija, Karlovačka županija, Grad Zagreb i Zagrebačka županija, 1 izvršitelj, m/f

Za našeg klijenta. modernu i uspješnu stranu kompaniju koja proizvodi profesionalne pećnice zapošljavamo TEHNIČARA - ELEKTRIČARA/ELEKTROTEHNIČARA ili sl. za rad na terenu u Hrvatskoj. Idealan kandidat je osoba koja živi u gore navedenim područjima, po struci je električar, elektrotehničar, majstor za električne uređaje (primarno pećnice) te je spreman raditi na terenu 4-5 dana u tjednu. Rad se odvija u vidu obilaska distributera kod kojih Tehničar-Električar/Elektrotehničar savjetuje, uči, rješava probleme, održava ili sl. Teren se organizira u dogovoru s Voditeljem te su svi troškovi na terenu uvijek podmireni, a početku rada prethodni stručna edukacija u kompaniji u inozemstvu gdje se kandidat priprema za rad te ima stručno vodstvo u prvom periodu. Zaposlenik dobiva službeno vozilo za rad, stalno je zaposlen, stimulacije na plaću se dobivaju nakon određenog perioda rada, vikendi su neradni. Očekujemo od osobe da je iz navedenih struka koje razumije i radi što je važno, koja je spremna raditi s ljudima, učiti i razvijati se u stručnom dijelu te da je osoba koja voli raditi dinamičan posao na terenu ( 80%). Očekuje se aktivna B-kategorija te obavezno znanje engleskog ili talijanskog jezika koji je potreban za edukaciju u inozemstvu, domenu vezanu za uređaje i suradnju s kolegama dok se posao u Hrvatskoj odvija na hrvatskom jeziku.

Main activities:
· Provide customer service and support during site visits and travel;
· Handle on-site installation, repairs, maintenance, and testing of various functions;
· Diagnose technical issues and identify appropriate solutions;
· Perform detailed and timely service reports;
· Understand and follow required processes and protocols;
· Adhere to all company procedures;
· Coordinate with after-sales service for work organization;
· Identify the cause of equipment failures in products;
· Install equipment and train customers in its use;
· Prepare comprehensive reports on issues encountered in the field.
Posebne pogodnosti:
Poslodavac nudi:
- stalan posao, ugovor na neodređeno nakon probnog period, plaćena edukacija
- bruto mjesečna plaća 2400-2500 Eur + stimulacija po dogovoru s poslodavcem
- Početak rada po dogovoru, prednost je ranija raspoloživost
- službeno radno vozilo 24/7 i za privatno korištenje, plaćeni troškovi hotela ( 4*)i prehrane na terenu u Hrvatskoj
Vrsta posla:
stalni radni odnos

- SSS, VŠS, električar, elektrotehničar, inženjer tehničkih struka, KV majstor električar ili sl.
- iskustvo rada sa pećnicama i električnim uređajima u vidu održavanja, popravaka, razumijevanja problematike, servisa i sl.
- operativna osoba, temeljita i analitična, samostalna i odgovorna, koja razmišlja logički, spremna na rad pod pritiskom nekad
- osoba s dobrom komunikacijom, koja dobro educira, savjetuje, objašnjava
- osoba koja se želi educirati i biti dio svjetskog branda
- naglašavamo da je posao terenski po dogovoru i rasporedu, da prije početka rada je obvezna plaćena edukacija u inozemstvu, da se rad odvija na raznim lokacijama Hrvatske kod mnogih distributera (krajnji korisnici proizvoda tj. pećnica su ugostiteljski objekti, hoteli, pekare, prodavaonice i sl.)
- Važno: očekivanja su da kandidat živi na nekoj od lokacija: Istarska županija/Primorsko Goranska Županija, Karlovačka županija, Grad Zagreb i Zagrebačka županija zbog potreba posla: zbog udaljenosti kandidati koji žive u Dalmaciji, na otocima, u Slavoniji i sl. nam nisu prihvatljivi za ovo radno mjesto ( osim ako se nisu spremni preseliti u navedena područja)

Način prijave:
Molimo poslati Vaš životopis s fotografijom u životopisu na e-mail: [email protected] s naznakom Onsite Service Croatia. Molba nije potrebna.

* Izabrane kandidate za prvi krug ćemo kontaktirati telefonom; osobni razgovori će se održati po dogovoru s agencijom; molimo u slučaju pitanja samo i jedino kontaktirati agenciju

* Obavijest: Nattoni internetska stranica je u izradi te molimo kandidate da u slučaju upita koriste gore navedeni e-mail

Strani jezik:
Engleski jezik ili talijanski jezik – uvjet za posao

Vozačka dozvola:
B -kategorija, aktivan vozač - obvezno

Poznavanje rada na računalu:
Aktivan korisnik MS Office + Internet

Potrebno radno iskustvo:
Min. 1-2 godine rada na istoj ili sličnoj poziciji
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
engleski, talijanski
B
dobro

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Ulica kralja Zvonimira 2, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.